Menu

Proszę o kontakt
Dziękujemy!

Wiadomość została wysłana.
Nasz konultant skontaktuje sie z Tobą.

Strona Główna

Zarząd Inchcape Polska

Poznaj nas bliżej.

Aneta Jastrzębska
Dyrektor Finansowy
W Inchcape Polska od 2018 roku. Pełni funkcję Dyrektora Finansowego oraz Członka Zarządu. Jest odpowiedzialna za kształtowanie i realizację strategii finansowej firmy. Zdolności analityczne oraz obszerna wiedza z zakresu zarządzania finansami wpływają na strategiczne decyzje firmy. Wieloletnie doświadczenie w firmach takich jak Atos, SIEMENS, LEK S.A. pozwoliło jej zdobyć gruntowną wiedzę z obszaru finansów, a umiejętność zarządzania zespołem przyczyniła się do rozbudowania i usprawnienia pracy działu księgowo – finansowego.
Witold Wcisło
Dyrektor Generalny Inchcape Polska
W Inchcape Polska od 2016 roku. Pełni funkcję Dyrektora Generalnego. Wcześniej, przez 3 lata zarządzał Warszawskim salonem Inchcape – autoryzowanym dealerem BMW, MINI oraz BMW Motorrad. Pod jego kierownictwem oddział warszawski otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień BMW Polska. Ma on wieloletnie doświadczenie w budowaniu relacji i jakości obsługi klientów w firmach takich jak Makro, Ikea oraz Tesco, nie tylko w Polsce, ale również w Wielkiej Brytanii.
Maciej Rutkowski
Dyrektor HR
Dołączył do Inchcape Polska w lutym 2022 roku. Pełni funkcję Dyrektora HR. Wcześniej zdobywał doświadczenie, zarządzając działami operacyjnymi i działami sprzedaży oraz obszarem HR poza branżą motoryzacyjną, m.in. w Jeronimo Martins, Nationale Nederlanden czy Grupie Eurocash.
×
Sprzedaj swój samochód.
Wyceń online