Menu

Proszę o kontakt
Dziękujemy!

Wiadomość została wysłana.
Nasz konultant skontaktuje sie z Tobą.

Strona Główna

Zarząd Inchcape Polska

Poznaj nas bliżej.

Aneta Jastrzębska
Dyrektor Finansowy
W Inchcape Polska od 2018 roku. Pełni funkcję Dyrektora Finansowego oraz Członka Zarządu. Jest odpowiedzialna za kształtowanie i realizację strategii finansowej firmy. Zdolności analityczne oraz obszerna wiedza z zakresu zarządzania finansami wpływają na strategiczne decyzje firmy. Wieloletnie doświadczenie w firmach takich jak Atos, SIEMENS, LEK S.A. pozwoliło jej zdobyć gruntowną wiedzę z obszaru finansów, a umiejętność zarządzania zespołem przyczyniła się do rozbudowania i usprawnienia pracy działu księgowo – finansowego.
Małgorzata Pytel
Dyrektor ds. Personalnych
W Inchcape Polska od 2005 roku. Pełni funkcję Dyrektora ds. Personalnych oraz Członka Zarządu. Wieloletnia praca i doświadczenie zdobyte w międzynarodowym środowisku, m.in. w firmach Cameron McKenna, Hogan Lovells, ukształtowały doskonałe umiejętności komunikacyjne, doradcze i interpersonalne. Dzięki takim umiejętnościom z sukcesem realizuje strategię HR wspierając firmę w realizacji celów biznesowych. Pasjonat ludzi, budujący na co dzień kulturę zaangażowania zorientowaną na rozwój potencjału ludzkiego oraz na wyniki, zgodnie z wartościami firmy, wspierając strategię bizenesową.
Witold Wcisło
Dyrektor Generalny Inchcape Polska
W Inchcape Polska od 2016 roku. Pełni funkcję Dyrektora Generalnego. Wcześniej, przez 3 lata zarządzał Warszawskim salonem Inchcape – autoryzowanym dealerem BMW, MINI oraz BMW Motorrad. Pod jego kierownictwem oddział warszawski otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień BMW Polska. Ma on wieloletnie doświadczenie w budowaniu relacji i jakości obsługi klientów w firmach takich jak Makro, Ikea oraz Tesco, nie tylko w Polsce, ale również w Wielkiej Brytanii.
×
Sprzedaj swój samochód.
Wyceń online