Menu

Proszę o kontakt
Formularz kontaktowy
Proszę wybrać temat
Proszę wybrać lokalizację
Proszę podać imię
Proszę podać nazwisko
Proszę podać nr telefonu lub email
Proszę podać nr telefonu lub email

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w najkrótszym możliwym terminie.

* Pola oznaczone gwiazdką są obligatoryjne

Zaznacz zgody na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Inchcape Motor Polska Sp. z o.o.:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie przez Inchcape Motor Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („IMP”), pod adresem al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-424 Warszawa, przekazanych przeze mnie danych osobowych (np. danych kontaktowych oraz danych osobowych obejmujących np. datę urodzenia oraz rodzaj prawa jazdy, hobby oraz zainteresowania) na potrzeby obsługi klienta oraz na potrzeby przekazywania wybranych informacji o produktach oraz usługach Grupy BMW jak również w celu badania rynku. IMP może również przekazywać powyższe dane niektórym spółkom zależnym**, które mogą wykorzystywać moje dane oraz kontaktować się ze mną w celach wskazanych powyżej. Informacje o aktualizacji danych mogą być udostępniane wyżej wskazanym spółkom zależnym.​​​​​​​

Wyrażam zgodę na wykorzystanie danych osobowych w celu stworzenia indywidualnego profilu klienta przy zastosowaniu procedury statystycznej. Dzięki powyższemu profilowi będę otrzymywać komunikację marketingową o odpowiedniej treści np. spersonalizowane oferty od BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce oraz niektórych spółek zależnych* jak również niektórych partnerów handlowych oraz warsztatów (mojego preferowanego dealera, partnera, od którego dokonany został zakup samochodu bądź u którego przeprowadzone zostały wizyty serwisowe lub konsultacyjne bądź mojego regionalnego partnera). Wyrażam również zgodę na przekazanie profilu klienta przez BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce na rzecz niektórych spółek zależnych oraz moich partnerów handlowych i warsztatów w celach wskazanych powyżej, a wyżej wskazane spółki mogą się ze mną kontaktować i przedstawiać odpowiednie dla mnie treści. W stosownych przypadkach następujące dane przekazane przeze mnie lub wygenerowane na podstawie korzystania z produktów bądź usług BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, niektórych spółek zależnych oraz ich partnerów handlowych i warsztatów mogą być wykorzystywane na potrzeby rozwijania profilu: dane kontaktowe (np. imię i nazwisko, adres, adres e-mail); informacje uzupełniające/preferencje (np. preferowany dealer, hobby); dane identyfikacyjne (np. numer klienta, numer umowy); historia klienta (np. otrzymanie ofert, dane dotyczące zakupu pojazdu, informacje dotyczące dealera); dane dotyczące pojazdu (np. dane z aplikacji BMW Connected: przebieg, zasięg); dane z aplikacji / strony internetowej / mediów społecznościowych (np. dane dotyczące korzystania z kont internetowych myBMW lub myMINI). Pełny wykaz danych z powyższych kategorii dostępny jest online*.

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

W dowolnym czasie mogę wycofać złożone oświadczenia o wyrażeniu zgody ze skutkiem przyszłym. Po wycofaniu zgody mój profil klienta nie będzie podlegał przetwarzaniu, a komunikacja marketingowa nie będzie mi przekazywana. Za pośrednictwem poniżej wskazanych kanałów mogę również zażądać informacji o moich danych przechowywanych przez Inchcape Motor Polska Sp. z o.o. i/lub BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce jak również sprostowania, usunięcia lub zablokowania moich danych osobowych. Dalsze informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych oraz przysługujących mi praw znajdują są w polityce prywatności dostępnej poniżej.

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

Inchcape Motor Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („IMP”), pod adresem al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-424 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000215843, NIP: 5262782779, REGON: 015790996, tel. 660-780-470, adres e-mail zgody@bmw-imp.pl
W razie wyrażenia zgody na udostępnienie danych do BMW Vertriebs GmbH Sp. z o. o. Oddział w Polsce i przetwarzanie w celach marketingowych administratorem twoich danych będzie:
BMW Vertriebs GmbH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie („BMW Polska”) pod adresem ul. Wołoska 22A, 02-675 Warszawa zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000363068, NIP: 1070016886, REGON: 142552844, tel.885-269-269 (do -885), adres e-mail info.bmw.pl@bmw.com
Biuro Informacji Klienta BMW
Transcom WorldWide Poland sp. z.o.o.
Wyszyńskiego 1, 10-457, Olsztyn
tel.885-269-269(do -885), adres e-mail info.bmw.pl@bmw.com

Do czego będziemy używać Twoich danych osobowych?

Dane będziemy przetwarzać w celu realizacji umowy, a w razie wyrażenia zgody w celach marketingowych produktów i usług oferowanych przez IMP z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej, a jeżeli wyrazisz taką zgodę, także w celu marketingu podmiotów trzecich lub w ramach badań rynkowych (wyłącznie w zakresie na jaki się zgodzisz). Pamiętaj jednak, że możemy przetwarzać Twoje dane w celu prawnie uzasadnionego interesu IMP.

Jak cofnąć zgodę?

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym lub umownym oraz nie stanowi warunku zawarcia umowy. Można wyrazić zarówno wszystkie zgody lub niektóre z nich, jak i nie wyrazić żadnej. W każdej chwili możesz cofnąć każdą zgodę w związku z przetwarzaniem danych osobowych bez ponoszenia negatywnych konsekwencji. Wystarczy wysłać e-mail, zadzwonić lub przesłać wiadomość pocztą tradycyjną na wskazane powyżej dane kontaktowe. Wolę cofnięcia zgody można wyrazić w dowolny sposób, jedynym warunkiem jest, aby dotarła ona do naszej wiadomości. Cofnięcie zgody nie wpływa na legalność przetwarzania Twoich danych przed tym czynem, tzn. do momentu cofnięcia zgody przetwarzanie Twoich danych jest legalne.

Na jakiej podstawie będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe?

Podstawą przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes administratora, tj. np. marketing bezpośredni swoich produktów i usług. W innych celach podstawą przetwarzania będzie w szczególności zawarta umowa albo wyrażona przez Ciebie zgoda.

Czy możemy udostępnić Twoje dane?

Twoje dane możemy ujawnić odbiorcom, w postaci firm z nami współpracujących i wykonujących zadania na nasze zlecenie i naszą rzecz. W takim przypadku zawarta jest z tymi podmiotami umowa zapewniająca bezpieczeństwo Twoich danych. Z uwagi na to, iż podmioty te często się zmieniają, nie jesteśmy w stanie przedstawić ich kompletnej listy, jeśli chcesz wiedzieć z kim współpracujemy aktualnie, zawsze można o to zapytać.

Co możesz zrobić z przekazanymi nam danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych, a także przenieść je do innego administratora danych.

Do kiedy będziemy przechowywać Twoje dane?

Dane przetwarzane na podstawie zgody będziemy przetwarzać do czasu wycofania przez Ciebie zgody. Jeżeli dane będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego celu administratora (tj. marketing własnych produktów lub usług ) to jedynie do czasu wniesienia sprzeciwu.

Gdzie możesz skierować skargę na przetwarzanie danych?

Obecnie takie skargi kierować można do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Chcielibyśmy jednak zaznaczyć, że wkrótce właściwym organem nadzorczym w tej kwestii może być Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Czego nie będziemy robić z Twoimi danymi?

Twoje dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu (np. profilowaniu), które wywołuje wobec Ciebie skutki prawne lub w podobny sposób istotnie na Ciebie wpływa, niemniej jednak korzystamy z plików cookies oraz innych systemów rejestrujących ruch na naszych stronach internetowych.

Dziękujemy!

Wiadomość została wysłana.
Nasz konultant skontaktuje sie z Tobą.

90 samochodów
 • Nazwa
 • Cena
 • Rocznik
 • Przebieg
 • Moc
 • Paliwo
  1250 GS! Pełne wyposażenie! Inchcape Wrocław
  95 900 PLN
  2021
  0
  1254
  136
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  1250 GS Rallye! Akrapovic, 5 lat gwarancji! Inchcape Wrocław
  103 204 PLN
  2021
  0
  1254
  136
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  S 1000 XR! Już za 915 pln netto/m-c! Inchcape Poznań
  91 068 PLN
  2021
  0
  999
  165
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  1250 GS Rallye! Pełne wyposażenie! Inchcape Wrocław
  95 452 PLN
  2021
  0
  1254
  136
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  K 1600 B! Już za 1187 pln netto/m-c! Inchcape Poznań
  118 170 PLN
  2020
  1
  1649
  160
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  18 First Edition! Pełne wyposażenie, 5 lat gwarancji! Inchcape Wrocław
  112 753 PLN
  2021
  0
  0
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  F 750 GS! Już za 539 pln netto/m-c! Obniżone Zawieszenie! Inchcape P-ń
  53 660 PLN
  2021
  0
  853
  77
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  R nineT! Już za 788 pln netto/m-c! Inchcape Poznań
  78 440 PLN
  2020
  1
  1170
  110
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  850 GS! Bogate wyposażenie, Akrapovič! Inchcape Wrocław
  65 548 PLN
  2021
  0
  853
  95
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  F 750 GS! Bogate wyposażenie, obniżone zawieszenie! Inchcape Wrocław
  51 688 PLN
  2021
  0
  853
  77
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  310 GS, atrakcyjne finansowanie, Faktura VAT!
  26 900 PLN
  2021
  313
  34
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  900 R! Pakiet Comfort, Touring, Dynamic, Active! Inchcape Wrocław
  51 404 PLN
  2021
  895
  105
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  G 310 GS! Już za 228 pln netto/m-c! Inchcape Poznań
  21 900 PLN
  2020
  0
  313
  34
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  S 1000 XR! Już za 892 pln netto/m-c! Inchcape Poznań
  83 404 PLN
  2020
  0
  999
  165
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  BMW F900R Pakiet Comfort Keyless Tryby Jazdy PRO Zmieniacz Biegów PRO
  41 500 PLN
  2020
  0
  895
  105
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  400 X! Pakiet Comfort, Connectivity! Inchcape Wrocław
  37 608 PLN
  2020
  0
  348
  34
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  850 GS, 40 Years! Pakiet Comfort, Touring, Dynamic! Inchcape Wrocław
  61 508 PLN
  2020
  0
  853
  95
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  R 1250 RT! Nowość 2021! Elegance! Już za 1095 pln netto/m-c! Inchcape Poznań!
  109 200 PLN
  2021
  0
  1254
  136
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  S 1000 XR! Już za 843 pln netto/m-c! Inchcape Poznań
  79 900 PLN
  2020
  7 364
  999
  165
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  BMW R18 Classic Nowość 2021
  119 432 PLN
  2021
  0
  1800
  92
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  NineT Urban G/S! 5 lat gwarancji za 0 zł! Inchcape Wrocław
  62 800 PLN
  2020
  0
  1170
  110
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  1250 GS ADV! Pakiet Comfort, Touring, Dynamic! Inchcape Wrocław
  103 300 PLN
  2020
  1254
  136
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  NineT Scrambler Option 719! Pakiet Comfort! Inchcape Wrocław
  62 100 PLN
  2020
  0
  1170
  110
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  BMW R1250GS model 2021 Pakiet Comfort Pakiet Dynamic Pakiet Touring
  87 700 PLN
  2020
  1254
  136
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  1250 GS! Pakiet Comfort, Touring, Dynamic! Inchcape Wrocław
  98 700 PLN
  2020
  0
  1254
  136
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  BMW R1250GS Nowy model 2021 Pakiet Dynamic Pakiet Touring Triple Black
  92 700 PLN
  2020
  1254
  136
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  BMW R1250GS
  93 800 PLN
  2020
  0
  1254
  136
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  BMW Scrambler
  61 740 PLN
  2021
  1170
  110
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  1000 RR! Łańcuch M Endurance, DDC, Tryby jazdy PRO! Inchcape Wrocław
  89 564 PLN
  2020
  0
  999
  207
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  K 1600 GT! Nowość 2021! Opcja 719 Mineral White! Inchcape Poznań
  124 566 PLN
  2020
  1
  1649
  160
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  BMW R Nine T Scrambler model 2021 Pakiet Comfort, Tryb Jazdy PRO, DTC
  65 420 PLN
  2020
  0
  1170
  110
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  1000 XR! Bogate wyposażenie! Inchcape Wrocław
  88 996 PLN
  2020
  0
  999
  165
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  310 R, atrakcyjne finansowanie, 5 lat gwarancji, Faktura VAT!
  24 124 PLN
  2021
  313
  34
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  R 1250 GS '21! Już za 1072 pln netto/m-c! Inchcape Poznań
  106 704 PLN
  2021
  0
  1254
  136
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  850 GS Adventure! Obniżone siedzenie, pełen pakiet! Inchcape Wrocław
  67 400 PLN
  2020
  0
  853
  95
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  R 1250 GS! Pakiet Shadow Opcja 719! Inchcape Poznań
  108 500 PLN
  2020
  1
  1254
  136
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  900 R! Shift Assist PRO, tryby jazdy PRO! Inchcape Wrocław
  44 048 PLN
  2020
  0
  895
  105
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  R 18! Już za 1135 pln netto/m-c! Dostępny od Ręki! Inchcape Poznań
  112 961 PLN
  2020
  1
  1802
  90
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  BMW S1000RR 2020r. Pakiet Dynamic Zestaw dla pasażera DDC
  89 432 PLN
  2020
  0
  999
  207
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  18 First Edition! 5 lat gwarancji za 0 zł! Inchcape Wrocław
  111 341 PLN
  2020
  0
  1802
  89
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  M 1000 RR! Nowość 2021! Pełna Wersja! Inchcape Poznań
  169 256 PLN
  2021
  1
  212
  199
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  R nineT Scrambler! Już za 708 pln netto/m-c! Inchcape Poznań
  66 195 PLN
  2020
  1
  1170
  110
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  400 GT! Pakiet Comfort, Connectivity! Inchcape Wrocław
  40 318 PLN
  2020
  0
  348
  34
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW RnineT
  74 344 PLN
  2020
  0
  1170
  110
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  NineT Pure! Obniżony, bogate wyposażenie! Inchcape Wrocław
  60 670 PLN
  2020
  0
  1170
  110
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  1250 GS ADV, bogate wyposażenie, Faktura VAT!
  103 300 PLN
  2021
  0
  1254
  136
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  S 1000 XR! Już za 937 pln netto/m-c! Inchcape Poznań
  96 240 PLN
  2020
  1
  999
  165
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  R 18 Classic! Już za 1184 pln netto/m-c! Inchcape Poznań
  117 792 PLN
  2021
  1
  1802
  90
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  R 1250 RT! Nowość 2021! Sport! Już za 1095 pln netto/m-c! Inchcape Poznań!
  109 000 PLN
  2021
  0
  1254
  136
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  750 GS! Obniżone zawieszenie, bogate wyposażenie! Inchcape Wrocław
  52 516 PLN
  2020
  0
  853
  77
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  F 850 GS Adv! Już za 687 pln netto/m-c! Inchcape Poznań
  68 336 PLN
  2021
  1
  853
  95
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  R 1250 GS! 40-lecie GS! Dostępny od Ręki! Inchcape Poznań
  103 900 PLN
  2020
  1
  1254
  136
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  F 900 XR! Już za 622 pln netto/m-c! Inchcape Poznań
  58 950 PLN
  2020
  1
  895
  105
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  NineT Scrambler! Bogate wyposażenie! Inchcape Wrocław
  66 324 PLN
  2021
  1170
  110
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  BMW R NINE T SCRAMBLER MODEL 2021 Pakiet Comfort Obniżone zawieszenie
  68 230 PLN
  2020
  1170
  110
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  1250 GS! Pakiet Dynamic, Comfort, Touring! Inchcape Wrocław
  93 800 PLN
  2021
  0
  1254
  136
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  900 R! Pakiet Dynamic, Comfort, Active! Inchcape Wrocław
  48 280 PLN
  2021
  0
  895
  105
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  1000 XR! M Endurance, pakiet Dynamic, Touring! Inchcape Wrocław
  91 372 PLN
  2021
  0
  999
  165
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  1000 XR! Bogate wyposażenie! Inchcape Wrocław
  93 004 PLN
  2021
  0
  999
  165
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  R 1250 RT! Nowość 2021! Już za 1085 pln netto/m-c! Inchcape Poznań!
  108 000 PLN
  2021
  1
  1254
  136
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  BMW R1250GS
  96 000 PLN
  2021
  1
  1254
  136
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  900 XR! Pełne wyposażenie! Inchcape Wrocław
  63 468 PLN
  2021
  895
  105
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  BMW R1250GS
  96 500 PLN
  2021
  1
  1254
  136
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  BMW R1250GS
  89 900 PLN
  2021
  0
  1254
  136
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  BMW F750GS 2021 Pakiet Touring, Pakiet Dynamic, Active Pakiet,
  60 516 PLN
  2021
  0
  853
  95
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  1000 RR! Łańcuch M Endurance, DDC, Tryby jazdy PRO! Inchcape Wrocław
  97 340 PLN
  2021
  999
  207
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  R nineT Urban GS! Już za 671 pln netto/m-c! Inchcape Poznań
  62 792 PLN
  2020
  1
  1170
  110
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  1250 GS Triple Black! Bogate wyposażenie! Inchcape Wrocław
  101 104 PLN
  2021
  1254
  136
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  C 400 GT! Już za 405 pln netto/m-c! Inchcape Poznań!
  41 354 PLN
  2020
  0
  348
  34
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW R1250GS Adventure
  103 300 PLN
  2021
  0
  1254
  136
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  R 1250 GS Adv! NOWOŚĆ 2021! Rallye! Inchcape Poznań
  103 800 PLN
  2020
  1
  1254
  136
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  R 1250 GS! NOWOŚĆ 2021! Rallye! Inchcape Poznań!
  100 600 PLN
  2020
  1
  1254
  136
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  1250 GS ADV! Pełne wyposażenie! Inchcape Wrocław
  102 200 PLN
  2020
  1254
  136
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  1250 GS, 40 Years! Pakiet Comfort, Touring, Dynamic! Inchcape Wrocław
  99 704 PLN
  2020
  0
  1254
  136
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  1250 GS! Pakiet Comfort, Touring, Dynamic Inchcape Wrocław
  95 600 PLN
  2020
  1
  1254
  136
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  1250 GS! Pakiet Comfort, Touring, Dynamic Inchcape Wrocław
  95 600 PLN
  2020
  0
  1254
  136
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  1250 GS! Pakiet Comfort, Touring, Dynamic! Inchcape Wrocław
  95 600 PLN
  2020
  0
  1254
  136
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  1250 GS ADV! Pakiet Comfort, Touring, Dynamic! Inchcape Wrocław
  103 800 PLN
  2020
  0
  1254
  136
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  900 XR! Pełne wyposażenie! Inchcape Wrocław
  64 160 PLN
  2021
  0
  895
  105
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  BMW C400X
  34 696 PLN
  2020
  1
  348
  34
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  F 900 R! Już za 536 pln netto/m-c! Inchcape Poznań
  52 232 PLN
  2020
  1
  895
  105
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  F 900 R! Już za 513 pln netto/mc! Obniżone Zawieszenie Inchcape Poznań
  48 008 PLN
  2020
  1
  895
  105
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  BMW F850GS Pakiet Comfort Pakiet Touring Pakiet Dynamic Style Rallye
  63 396 PLN
  2020
  853
  95
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  F 850 GS! Już za 626 pln netto/m-c! Inchcape Poznań
  62 292 PLN
  2020
  1
  853
  95
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  18 First Edition! Pełne wyposażenie, 5 lat gwarancji! Inchcape Wrocław
  112 341 PLN
  2021
  0
  0
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  R 1250 GS Adv! 1012 pln netto/m-c! Inchcape Poznań
  100 700 PLN
  2020
  1
  1254
  136
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  R 1250 GS Adv! Już za 999 pln netto/m-c! Inchcape Poznań!
  99 500 PLN
  2020
  0
  1254
  136
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  18 Classic First Edition! Pełne wyposażenie! Inchcape Wrocław
  119 432 PLN
  2021
  0
  1802
  89
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  R 1250 GS! Już za 974 pln netto/m-c! Inchcape Poznań
  96 904 PLN
  2021
  0
  1254
  136
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  F900 XR 2020 Pakiet Comfort, Pakiet Touring, Active Pakiet
  62 396 PLN
  2021
  0
  895
  105
  benzyna
  manualna
  Szczegóły