Menu

Proszę o kontakt
Formularz kontaktowy
Proszę wybrać temat
Proszę wybrać lokalizację
Proszę podać imię
Proszę podać nazwisko
Proszę podać nr telefonu lub email
Proszę podać nr telefonu lub email

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w najkrótszym możliwym terminie.

* Pola oznaczone gwiazdką są obligatoryjne

Zaznacz zgody na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Inchcape Motor Polska Sp. z o.o.:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie przez Inchcape Motor Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („IMP”), pod adresem al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-424 Warszawa, przekazanych przeze mnie danych osobowych (np. danych kontaktowych oraz danych osobowych obejmujących np. datę urodzenia oraz rodzaj prawa jazdy, hobby oraz zainteresowania) na potrzeby obsługi klienta oraz na potrzeby przekazywania wybranych informacji o produktach oraz usługach Grupy BMW jak również w celu badania rynku. IMP może również przekazywać powyższe dane niektórym spółkom zależnym**, które mogą wykorzystywać moje dane oraz kontaktować się ze mną w celach wskazanych powyżej. Informacje o aktualizacji danych mogą być udostępniane wyżej wskazanym spółkom zależnym.​​​​​​​

Wyrażam zgodę na wykorzystanie danych osobowych w celu stworzenia indywidualnego profilu klienta przy zastosowaniu procedury statystycznej. Dzięki powyższemu profilowi będę otrzymywać komunikację marketingową o odpowiedniej treści np. spersonalizowane oferty od BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce oraz niektórych spółek zależnych* jak również niektórych partnerów handlowych oraz warsztatów (mojego preferowanego dealera, partnera, od którego dokonany został zakup samochodu bądź u którego przeprowadzone zostały wizyty serwisowe lub konsultacyjne bądź mojego regionalnego partnera). Wyrażam również zgodę na przekazanie profilu klienta przez BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce na rzecz niektórych spółek zależnych oraz moich partnerów handlowych i warsztatów w celach wskazanych powyżej, a wyżej wskazane spółki mogą się ze mną kontaktować i przedstawiać odpowiednie dla mnie treści. W stosownych przypadkach następujące dane przekazane przeze mnie lub wygenerowane na podstawie korzystania z produktów bądź usług BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, niektórych spółek zależnych oraz ich partnerów handlowych i warsztatów mogą być wykorzystywane na potrzeby rozwijania profilu: dane kontaktowe (np. imię i nazwisko, adres, adres e-mail); informacje uzupełniające/preferencje (np. preferowany dealer, hobby); dane identyfikacyjne (np. numer klienta, numer umowy); historia klienta (np. otrzymanie ofert, dane dotyczące zakupu pojazdu, informacje dotyczące dealera); dane dotyczące pojazdu (np. dane z aplikacji BMW Connected: przebieg, zasięg); dane z aplikacji / strony internetowej / mediów społecznościowych (np. dane dotyczące korzystania z kont internetowych myBMW lub myMINI). Pełny wykaz danych z powyższych kategorii dostępny jest online*.

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

W dowolnym czasie mogę wycofać złożone oświadczenia o wyrażeniu zgody ze skutkiem przyszłym. Po wycofaniu zgody mój profil klienta nie będzie podlegał przetwarzaniu, a komunikacja marketingowa nie będzie mi przekazywana. Za pośrednictwem poniżej wskazanych kanałów mogę również zażądać informacji o moich danych przechowywanych przez Inchcape Motor Polska Sp. z o.o. i/lub BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce jak również sprostowania, usunięcia lub zablokowania moich danych osobowych. Dalsze informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych oraz przysługujących mi praw znajdują są w polityce prywatności dostępnej poniżej.

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

Inchcape Motor Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („IMP”), pod adresem al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-424 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000215843, NIP: 5262782779, REGON: 015790996, tel. 660-780-470, adres e-mail zgody@bmw-imp.pl
W razie wyrażenia zgody na udostępnienie danych do BMW Vertriebs GmbH Sp. z o. o. Oddział w Polsce i przetwarzanie w celach marketingowych administratorem twoich danych będzie:
BMW Vertriebs GmbH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie („BMW Polska”) pod adresem ul. Wołoska 22A, 02-675 Warszawa zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000363068, NIP: 1070016886, REGON: 142552844, tel.885-269-269 (do -885), adres e-mail info.bmw.pl@bmw.com
Biuro Informacji Klienta BMW
Transcom WorldWide Poland sp. z.o.o.
Wyszyńskiego 1, 10-457, Olsztyn
tel.885-269-269(do -885), adres e-mail info.bmw.pl@bmw.com

Do czego będziemy używać Twoich danych osobowych?

Dane będziemy przetwarzać w celu realizacji umowy, a w razie wyrażenia zgody w celach marketingowych produktów i usług oferowanych przez IMP z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej, a jeżeli wyrazisz taką zgodę, także w celu marketingu podmiotów trzecich lub w ramach badań rynkowych (wyłącznie w zakresie na jaki się zgodzisz). Pamiętaj jednak, że możemy przetwarzać Twoje dane w celu prawnie uzasadnionego interesu IMP.

Jak cofnąć zgodę?

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym lub umownym oraz nie stanowi warunku zawarcia umowy. Można wyrazić zarówno wszystkie zgody lub niektóre z nich, jak i nie wyrazić żadnej. W każdej chwili możesz cofnąć każdą zgodę w związku z przetwarzaniem danych osobowych bez ponoszenia negatywnych konsekwencji. Wystarczy wysłać e-mail, zadzwonić lub przesłać wiadomość pocztą tradycyjną na wskazane powyżej dane kontaktowe. Wolę cofnięcia zgody można wyrazić w dowolny sposób, jedynym warunkiem jest, aby dotarła ona do naszej wiadomości. Cofnięcie zgody nie wpływa na legalność przetwarzania Twoich danych przed tym czynem, tzn. do momentu cofnięcia zgody przetwarzanie Twoich danych jest legalne.

Na jakiej podstawie będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe?

Podstawą przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes administratora, tj. np. marketing bezpośredni swoich produktów i usług. W innych celach podstawą przetwarzania będzie w szczególności zawarta umowa albo wyrażona przez Ciebie zgoda.

Czy możemy udostępnić Twoje dane?

Twoje dane możemy ujawnić odbiorcom, w postaci firm z nami współpracujących i wykonujących zadania na nasze zlecenie i naszą rzecz. W takim przypadku zawarta jest z tymi podmiotami umowa zapewniająca bezpieczeństwo Twoich danych. Z uwagi na to, iż podmioty te często się zmieniają, nie jesteśmy w stanie przedstawić ich kompletnej listy, jeśli chcesz wiedzieć z kim współpracujemy aktualnie, zawsze można o to zapytać.

Co możesz zrobić z przekazanymi nam danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych, a także przenieść je do innego administratora danych.

Do kiedy będziemy przechowywać Twoje dane?

Dane przetwarzane na podstawie zgody będziemy przetwarzać do czasu wycofania przez Ciebie zgody. Jeżeli dane będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego celu administratora (tj. marketing własnych produktów lub usług ) to jedynie do czasu wniesienia sprzeciwu.

Gdzie możesz skierować skargę na przetwarzanie danych?

Obecnie takie skargi kierować można do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Chcielibyśmy jednak zaznaczyć, że wkrótce właściwym organem nadzorczym w tej kwestii może być Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Czego nie będziemy robić z Twoimi danymi?

Twoje dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu (np. profilowaniu), które wywołuje wobec Ciebie skutki prawne lub w podobny sposób istotnie na Ciebie wpływa, niemniej jednak korzystamy z plików cookies oraz innych systemów rejestrujących ruch na naszych stronach internetowych.

Dziękujemy!

Wiadomość została wysłana.
Nasz konultant skontaktuje sie z Tobą.

Wyszukiwarka Motocykli

PLN
PLN
cm3
cm3
KM
KM
Liczba ofert: 44
 • Sortowanie:
 • Cena
 • Rocznik
 • Moc
  BMW R
  BMW R
  59 900 PLN
  2020
  0
  1170
  110
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  BMW R
  BMW R
  77 460 PLN
  2021
  0
  1254
  136
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  BMW S
  BMW S
  90 900 PLN
  2020
  0
  999
  165
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  BMW R
  BMW R
  117 060 PLN
  2021
  0
  1254
  136
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  BMW S
  BMW S
  103 864 PLN
  2021
  0
  999
  207
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  BMW S
  BMW S
  77 270 PLN
  2021
  0
  999
  165
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  18 First Edition! Pełne wyposażenie! Inchcape Wrocław
  18 First Edition! Pełne wyposażenie! Inchcape Wrocław
  111 156 PLN
  2021
  0
  0
  0
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  18 Classic First Edition! Bieg wsteczny, 5 lat gwarancji! Inchcape
  18 Classic First Edition! Bieg wsteczny, 5 lat gwarancji! Inchcape
  121 029 PLN
  2021
  0
  1802
  90
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  BMW R 1250 RT! Bogate wyposażenie! Inchcape Wrocław
  BMW R 1250 RT! Bogate wyposażenie! Inchcape Wrocław
  105 564 PLN
  2021
  1254
  136
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  M 1000 RR! 5 Lat gwarancji! Inchcape Wrocław
  M 1000 RR! 5 Lat gwarancji! Inchcape Wrocław
  152 456 PLN
  2021
  0
  999
  212
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  NineT! Pakiet Comfort, bogate wyposażenie! Inchcape Wrocław
  NineT! Pakiet Comfort, bogate wyposażenie! Inchcape Wrocław
  69 900 PLN
  2021
  0
  1170
  110
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  R nineT Scrambler! Już za 708 pln netto/m-c! Inchcape Poznań
  R nineT Scrambler! Już za 708 pln netto/m-c! Inchcape Poznań
  63 610 PLN
  2021
  0
  1170
  110
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  900 XR! Obniżone zawieszenie! Inchcape Wrocław
  900 XR! Obniżone zawieszenie! Inchcape Wrocław
  59 000 PLN
  2021
  0
  895
  105
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  G 310 GS! Już za 270 pln netto/m-c! Inchcape Poznań
  G 310 GS! Już za 270 pln netto/m-c! Inchcape Poznań
  26 900 PLN
  2021
  1
  313
  34
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  400 X! Pakiet Comfort, Connectivity! Inchcape Wrocław
  400 X! Pakiet Comfort, Connectivity! Inchcape Wrocław
  38 100 PLN
  2021
  350
  34
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  400 GT! Pakiet Comfort, Connectivity! Inchcape Wrocław
  400 GT! Pakiet Comfort, Connectivity! Inchcape Wrocław
  41 466 PLN
  2021
  350
  34
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  310 R, atrakcyjne finansowanie, Faktura VAT!
  310 R, atrakcyjne finansowanie, Faktura VAT!
  23 000 PLN
  2021
  313
  34
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  310 GS, atrakcyjne finansowanie, Faktura VAT!
  310 GS, atrakcyjne finansowanie, Faktura VAT!
  26 900 PLN
  2021
  313
  34
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  400 GT! Pakiet Comfort, Connectivity! Inchcape Wrocław
  400 GT! Pakiet Comfort, Connectivity! Inchcape Wrocław
  41 610 PLN
  2021
  350
  34
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  400 X! Pakiet Comfort, Connectivity! Inchcape Wrocław
  400 X! Pakiet Comfort, Connectivity! Inchcape Wrocław
  39 000 PLN
  2021
  350
  34
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  400 GT! Pakiet Comfort, Connectivity! Inchcape Wrocław
  400 GT! Pakiet Comfort, Connectivity! Inchcape Wrocław
  38 900 PLN
  2021
  0
  350
  34
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  400 GT! Pakiet Comfort, Connectivity! Inchcape Wrocław
  400 GT! Pakiet Comfort, Connectivity! Inchcape Wrocław
  36 900 PLN
  2020
  0
  348
  34
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  400 GT! Pakiet Comfort, Connectivity! Inchcape Wrocław
  400 GT! Pakiet Comfort, Connectivity! Inchcape Wrocław
  39 600 PLN
  2021
  0
  350
  34
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  C 400 X! Już za 386 pln netto/m-c! Inchcape Poznań
  C 400 X! Już za 386 pln netto/m-c! Inchcape Poznań
  39 000 PLN
  2021
  0
  350
  34
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW R
  BMW R
  106 564 PLN
  2021
  0
  1254
  136
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  BMW F750GS Pakiet cofort Dynamic Activ TFT Dostępny Warszawa
  BMW F750GS Pakiet cofort Dynamic Activ TFT Dostępny Warszawa
  51 672 PLN
  2021
  0
  853
  77
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  F 900 R! Już za 520 pln netto/m-c! Inchcape Poznań
  F 900 R! Już za 520 pln netto/m-c! Inchcape Poznań
  51 828 PLN
  2021
  1
  895
  105
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  S 1000 R! Już za 728 pln netto/m-c! Nowość 2021! Inchcape Poznań
  S 1000 R! Już za 728 pln netto/m-c! Nowość 2021! Inchcape Poznań
  72 510 PLN
  2021
  0
  999
  165
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  R 18 Classic! Już za 1200 pln netto/m-c! Inchcape Poznań
  R 18 Classic! Już za 1200 pln netto/m-c! Inchcape Poznań
  119 432 PLN
  2021
  1
  1802
  90
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  1250 RS! Pakiet Comfort, Touring, Dynamic! Inchcape Wrocław
  1250 RS! Pakiet Comfort, Touring, Dynamic! Inchcape Wrocław
  79 480 PLN
  2021
  0
  1254
  136
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  BMW G 310 GS, atrakcyjne finansowanie, Faktura VAT!
  BMW G 310 GS, atrakcyjne finansowanie, Faktura VAT!
  26 900 PLN
  2021
  313
  34
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  1000 XR! M Endurance, pakiet Dynamic, Touring! Inchcape Wrocław
  1000 XR! M Endurance, pakiet Dynamic, Touring! Inchcape Wrocław
  85 000 PLN
  2021
  0
  999
  165
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  18 Classic First Edition! Bieg wsteczny, Światła PRO! Inchcape Wrocław
  18 Classic First Edition! Bieg wsteczny, Światła PRO! Inchcape Wrocław
  121 029 PLN
  2021
  0
  1802
  89
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  18 First Edition! Pełne wyposażenie, 5 lat gwarancji! Inchcape Wrocław
  18 First Edition! Pełne wyposażenie, 5 lat gwarancji! Inchcape Wrocław
  112 753 PLN
  2021
  0
  1802
  89
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  310 GS, atrakcyjne finansowanie, Faktura VAT!
  310 GS, atrakcyjne finansowanie, Faktura VAT!
  26 500 PLN
  2021
  313
  34
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  310 GS, atrakcyjne finansowanie, Faktura VAT!
  310 GS, atrakcyjne finansowanie, Faktura VAT!
  25 500 PLN
  2020
  0
  313
  34
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  18 Classic First Edition! Bieg wsteczny, Tempomat! Inchcape Wrocław
  18 Classic First Edition! Bieg wsteczny, Tempomat! Inchcape Wrocław
  113 029 PLN
  2021
  0
  1802
  90
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  BMW G
  BMW G
  26 900 PLN
  2021
  0
  313
  34
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  BMW R
  BMW R
  111 364 PLN
  2021
  0
  1802
  91
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  G 310 GS! Nowość 2021! Już za 266 pln netto/m-c! Inchcape Poznań
  G 310 GS! Nowość 2021! Już za 266 pln netto/m-c! Inchcape Poznań
  26 500 PLN
  2020
  0
  313
  34
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  BMW Inny
  BMW Inny
  167 800 PLN
  2021
  0
  999
  212
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  M 1000 RR! Nowość 2021! Dostępny od Ręki! Inchcape Poznań
  M 1000 RR! Nowość 2021! Dostępny od Ręki! Inchcape Poznań
  169 256 PLN
  2021
  0
  999
  212
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  18 First Edition! Pełne wyposażenie, 5 lat gwarancji! Inchcape Wrocław
  18 First Edition! Pełne wyposażenie, 5 lat gwarancji! Inchcape Wrocław
  106 753 PLN
  2021
  0
  0
  0
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  R nineT Scrambler! Już za 620 pln netto/m-c! Inchcape Poznań
  R nineT Scrambler! Już za 620 pln netto/m-c! Inchcape Poznań
  61 740 PLN
  2021
  0
  1170
  110
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  Nie znalazłeś czego szukasz? Skontaktuj się z nami, a pomożemy w doborze
  Proszę wybrać lokalizację
  Proszę podać imię
  Proszę podać nazwisko
  Proszę podać nr telefonu lub email
  Proszę podać nr telefonu lub email

  * Pola oznaczone gwiazdką są obligatoryjne

  Zaznacz zgody na komunikację marketingową

  Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Inchcape Motor Polska Sp. z o.o.:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie przez Inchcape Motor Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („IMP”), pod adresem al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-424 Warszawa, przekazanych przeze mnie danych osobowych (np. danych kontaktowych oraz danych osobowych obejmujących np. datę urodzenia oraz rodzaj prawa jazdy, hobby oraz zainteresowania) na potrzeby obsługi klienta oraz na potrzeby przekazywania wybranych informacji o produktach oraz usługach Grupy BMW jak również w celu badania rynku. IMP może również przekazywać powyższe dane niektórym spółkom zależnym**, które mogą wykorzystywać moje dane oraz kontaktować się ze mną w celach wskazanych powyżej. Informacje o aktualizacji danych mogą być udostępniane wyżej wskazanym spółkom zależnym.​​​​​​​

  Wyrażam zgodę na wykorzystanie danych osobowych w celu stworzenia indywidualnego profilu klienta przy zastosowaniu procedury statystycznej. Dzięki powyższemu profilowi będę otrzymywać komunikację marketingową o odpowiedniej treści np. spersonalizowane oferty od BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce oraz niektórych spółek zależnych* jak również niektórych partnerów handlowych oraz warsztatów (mojego preferowanego dealera, partnera, od którego dokonany został zakup samochodu bądź u którego przeprowadzone zostały wizyty serwisowe lub konsultacyjne bądź mojego regionalnego partnera). Wyrażam również zgodę na przekazanie profilu klienta przez BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce na rzecz niektórych spółek zależnych oraz moich partnerów handlowych i warsztatów w celach wskazanych powyżej, a wyżej wskazane spółki mogą się ze mną kontaktować i przedstawiać odpowiednie dla mnie treści. W stosownych przypadkach następujące dane przekazane przeze mnie lub wygenerowane na podstawie korzystania z produktów bądź usług BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, niektórych spółek zależnych oraz ich partnerów handlowych i warsztatów mogą być wykorzystywane na potrzeby rozwijania profilu: dane kontaktowe (np. imię i nazwisko, adres, adres e-mail); informacje uzupełniające/preferencje (np. preferowany dealer, hobby); dane identyfikacyjne (np. numer klienta, numer umowy); historia klienta (np. otrzymanie ofert, dane dotyczące zakupu pojazdu, informacje dotyczące dealera); dane dotyczące pojazdu (np. dane z aplikacji BMW Connected: przebieg, zasięg); dane z aplikacji / strony internetowej / mediów społecznościowych (np. dane dotyczące korzystania z kont internetowych myBMW lub myMINI). Pełny wykaz danych z powyższych kategorii dostępny jest online*.

  Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

  W dowolnym czasie mogę wycofać złożone oświadczenia o wyrażeniu zgody ze skutkiem przyszłym. Po wycofaniu zgody mój profil klienta nie będzie podlegał przetwarzaniu, a komunikacja marketingowa nie będzie mi przekazywana. Za pośrednictwem poniżej wskazanych kanałów mogę również zażądać informacji o moich danych przechowywanych przez Inchcape Motor Polska Sp. z o.o. i/lub BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce jak również sprostowania, usunięcia lub zablokowania moich danych osobowych. Dalsze informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych oraz przysługujących mi praw znajdują są w polityce prywatności dostępnej poniżej.

  Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

  Inchcape Motor Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („IMP”), pod adresem al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-424 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000215843, NIP: 5262782779, REGON: 015790996, tel. 660-780-470, adres e-mail zgody@bmw-imp.pl
  W razie wyrażenia zgody na udostępnienie danych do BMW Vertriebs GmbH Sp. z o. o. Oddział w Polsce i przetwarzanie w celach marketingowych administratorem twoich danych będzie:
  BMW Vertriebs GmbH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie („BMW Polska”) pod adresem ul. Wołoska 22A, 02-675 Warszawa zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000363068, NIP: 1070016886, REGON: 142552844, tel.885-269-269 (do -885), adres e-mail info.bmw.pl@bmw.com
  Biuro Informacji Klienta BMW
  Transcom WorldWide Poland sp. z.o.o.
  Wyszyńskiego 1, 10-457, Olsztyn
  tel.885-269-269(do -885), adres e-mail info.bmw.pl@bmw.com

  Do czego będziemy używać Twoich danych osobowych?

  Dane będziemy przetwarzać w celu realizacji umowy, a w razie wyrażenia zgody w celach marketingowych produktów i usług oferowanych przez IMP z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej, a jeżeli wyrazisz taką zgodę, także w celu marketingu podmiotów trzecich lub w ramach badań rynkowych (wyłącznie w zakresie na jaki się zgodzisz). Pamiętaj jednak, że możemy przetwarzać Twoje dane w celu prawnie uzasadnionego interesu IMP.

  Jak cofnąć zgodę?

  Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym lub umownym oraz nie stanowi warunku zawarcia umowy. Można wyrazić zarówno wszystkie zgody lub niektóre z nich, jak i nie wyrazić żadnej. W każdej chwili możesz cofnąć każdą zgodę w związku z przetwarzaniem danych osobowych bez ponoszenia negatywnych konsekwencji. Wystarczy wysłać e-mail, zadzwonić lub przesłać wiadomość pocztą tradycyjną na wskazane powyżej dane kontaktowe. Wolę cofnięcia zgody można wyrazić w dowolny sposób, jedynym warunkiem jest, aby dotarła ona do naszej wiadomości. Cofnięcie zgody nie wpływa na legalność przetwarzania Twoich danych przed tym czynem, tzn. do momentu cofnięcia zgody przetwarzanie Twoich danych jest legalne.

  Na jakiej podstawie będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe?

  Podstawą przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes administratora, tj. np. marketing bezpośredni swoich produktów i usług. W innych celach podstawą przetwarzania będzie w szczególności zawarta umowa albo wyrażona przez Ciebie zgoda.

  Czy możemy udostępnić Twoje dane?

  Twoje dane możemy ujawnić odbiorcom, w postaci firm z nami współpracujących i wykonujących zadania na nasze zlecenie i naszą rzecz. W takim przypadku zawarta jest z tymi podmiotami umowa zapewniająca bezpieczeństwo Twoich danych. Z uwagi na to, iż podmioty te często się zmieniają, nie jesteśmy w stanie przedstawić ich kompletnej listy, jeśli chcesz wiedzieć z kim współpracujemy aktualnie, zawsze można o to zapytać.

  Co możesz zrobić z przekazanymi nam danymi?

  Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych, a także przenieść je do innego administratora danych.

  Do kiedy będziemy przechowywać Twoje dane?

  Dane przetwarzane na podstawie zgody będziemy przetwarzać do czasu wycofania przez Ciebie zgody. Jeżeli dane będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego celu administratora (tj. marketing własnych produktów lub usług ) to jedynie do czasu wniesienia sprzeciwu.

  Gdzie możesz skierować skargę na przetwarzanie danych?

  Obecnie takie skargi kierować można do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Chcielibyśmy jednak zaznaczyć, że wkrótce właściwym organem nadzorczym w tej kwestii może być Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Czego nie będziemy robić z Twoimi danymi?

  Twoje dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu (np. profilowaniu), które wywołuje wobec Ciebie skutki prawne lub w podobny sposób istotnie na Ciebie wpływa, niemniej jednak korzystamy z plików cookies oraz innych systemów rejestrujących ruch na naszych stronach internetowych.

  ×
  Sprzedaj swój samochód.
  Wyceń online