Menu

Proszę o kontakt
Dziękujemy!

Wiadomość została wysłana.
Nasz konultant skontaktuje sie z Tobą.

Strona Główna
strategia 1.png

BYĆ NIEKWESTIONOWANYM LIDEREM W JAKOŚCI OBSŁUGI KLIENTA

Każdy klient, który trafi do nas, doświadczy obsługi najwyższej jakości na rynku już w momencie, kiedy zacznie rozważać zakup samochodu, podczas kontaktu z salonem, a następnie przez cały cykl użytkowania pojazdu. Dołożymy wszelkich starań, aby klienci pozostali z nami przez całą fazę użytkowania samochodu, aby regularnie odwiedzali nasz serwis i dział części, aż do momentu dokonania ponownego zakupu.

strategia 2.png

ZOSTAĆ PREFEROWANYM PARTNEREM DLA IMPORTERÓW I PRODUCENTÓW

Inwestując w relacje i współpracę z producentami w branży oraz traktując ich z szacunkiem na jaki zasługują, będziemy budować ogromny potencjał i szansę na wspólny rozwój kolejnych punktów sprzedaży, zarówno w ramach współpracy z obecnymi partnerami, jak również nawiązując relacje z zupełnie nowymi markami na rynkach. Odniesiemy sukces na tym polu wiedząc, że dostarczamy wyników sprzedaży zgodnych z oczekiwaniami naszych dystrybutorów i producentów, że zawsze budujemy przewagę dzięki innowacji, oraz że zawsze jesteśmy numerem jeden na rynku w zakresie oferowanych rozwiązań.

strategia 3.png

WYKORZYSTAĆ PEŁEN POTENCJAŁ KAŻDEGO OBSZARU DZIAŁALNOŚCI

Naszą przewagą jest skupienie na czterech obszarach działalności operacyjnej. Poza samochodami nowymi, sprzedajemy również samochody używane, części i akcesoria oraz usługi serwisowe i kontrakty finansowe. Każdy z tych obszarów stanowi dla nas ogromny potencjał.

strategia 4.png

WYKORZYSTYWAĆ GLOBALNĄ SKALĘ DZIAŁANIA

Korzystamy z wypracowanych procesów, metod działania oraz zasobów, talentu i wiedzy, jakie zgromadziliśmy na każdym rynku na przestrzeni wielu lat. Takie działanie pozwala każdemu dealerowi  Inchcape skupić się na działaniu operacyjnym oraz korzystać z efektywnych rozwiązań.


strategia 5.png

INWESTOWAĆ ABY PRZYSPIESZAĆ WZROST

Nasz rozmiar i struktura biznesu oraz osiągane wyniki sprawiają, że jesteśmy w pełni gotowi na rozwój biznesu. Zarówno w zakresie podnoszenia efektywności i rozwijania obecnych placówek, jak też w ramach poszukiwania nowych okazji inwestycyjnych. Pięć celów strategicznych kieruje nas ku „zmianie i rozwojowi” otwierając przed Inchcape zupełnie nowe możliwości.


strategia 6.jpg
×
Sprzedaj swój samochód.
Wyceń online