Menu

Proszę o kontakt
Dziękujemy!

Wiadomość została wysłana.
Nasz konultant skontaktuje sie z Tobą.

Strona Główna
Leasing

Leasing

 

Korzystając z BMW Leasing możesz cieszyć się swoim BMW nie ponosząc od razu wielkiego wydatku. Ciesz się komfortem i dynamiką nowego BMW w zamian za miesięczną ratę, na której wysokość możesz mieć wpływ.

BMW Financial Services oferuje leasing operacyjny z powszechnie znanymi niskimi wartościami wykupu oraz leasing finansowy i leasing konsumencki dla klientów indywidualnych. Sprawdź u Twojego Dealera BMW najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie finansowe. W BMW Leasing możesz swobodnie dobrać do swoich potrzeb walutę i okres umowy, a także wartość opłaty wstępnej. 
W każdym z wariantów możesz być pewny, że zaoferujemy Ci wyjątkowo niskie raty. Co więcej, przedsiębiorcy przy odprowadzaniu podatku mogą odliczyć odpowiednią część VAT, pozostałe koszty (opłata wstępna oraz kwota miesięcznej płatności) mogą być traktowane jako koszt uzyskania przychodu.

Comfort Lease

Comfort Lease

 

BMW Comfort Lease jest wyjątkową ofertą w gamie produktów BMW Financial Services Polska. Przeznaczony jest on dla wszystkich klientów, którzy cenią sobie wygodę, niezawodność i bezpieczeństwo oferowanych im rozwiązań. Skorzystaj z zalet leasingu dostępnych dotąd jedynie dla firm.

Zalety oferty:

video

Odwiedź swojego najbliższego Dealera BMW i poznaj szczegóły oferty BMW Comfort Lease.

Kredyt

Kredyt

 

Jeśli jesteś zainteresowany rozłożeniem płatności za zakupiony samochód w czasie, proponujemy Ci BMW Kredyt. Korzystne warunki finansowe, proste procedury oraz krótki czas uzyskania kredytu to tylko niektóre z jego cech. Szerokie możliwości kształtowania okresu umowy oraz poziomu wkładu własnego pozwolą nam przygotować kredyt w pełni dopasowany do Twoich możliwości. 

Zalety oferty:

  • Konkurencyjne oprocentowanie;
  • Okres kredytowania nawet do 96 miesięcy (w przypadku firm 60 miesięcy);
  • Dostępność;
  • Szybka procedura przyznania kredytu – decyzja podczas spotkania z Doradcą Finansowym Inchcape;
  • Minimalne wymagania dokumentowe;
Ubezpieczenie komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne

 

GAMA PRODUKTÓW UBEZPIECZENIOWYCH BMW:

  • BMW Ubezpieczenia - produkt ubezpieczeniowy dla samochodów nowych oraz używanych BMW;
  • Ubezpieczenia wieloletnie - oferta ubezpieczeniowych kontraktów wieloletnich proponowanych głównie do Klientów finansujących zakup pojazdu w BMW Leasing lub BMW Kredyt;
  • GAP (Guaranteed Asset Protection) - ubezpieczenie na wypadek straty finansowej poniesionej z powodu kradzieży lub całkowitego zniszczenia pojazdu;
  • Ubezpieczenie ochrony prawnej;
  • Ubezpieczenie samochodów indywidualnie importowanych;


Stworzone specjalnie dla Twojego BMW nasze ubezpieczenie daje Ci gwarancję, że w razie potrzeby pojazd zostanie naprawiony w autoryzowanym serwisie, wyłącznie z użyciem oryginalnych części zamiennych BMW. To pierwszy z powodów, dla których warto skorzystać z oferty ubezpieczenia w miejscu zakupu pojazdu.

Service Inclusive

Service Inclusive

 

Nasza Przedłużona Gwarancja dostępna jest dla każdego samochodu BMW, zarówno nowego jak i aż dwuletniego, który posiada pakiet serwisowy Service Inclusive.

PAKIET BMW SERVICE INCLUSIVE (BSI).
Pakiet BMW Service Inclusive obejmuje wszystkie prace serwisowe z użyciem wymaganych oryginalnych części BMW oraz olej silnikowy.

PAKIET BMW SERVICE INCLUSIVE PLUS (BSI+)
Pakiet BMW Service Inclusive obejmuje oprócz prac serwisowych także wymianę części eksploatacyjnych łącznie z wymaganymi oryginalnymi częściami BMW.

PAKIET NAPRAWCZY BMW (BMW Repair Inclusive, BRI)
Przy zakupie pakietu naprawczego BMW Repair Inclusive Klient nabywa prawo do napraw usterek po zakończeniu ustawowego okresu gwarancyjnego. Jeżeli w ramach okresu obowiązywania umowy lub określonego w umowie przebiegu konieczna będzie naprawa, to jej koszty zostaną pokryte.

Assistance

Assistance

 

BMW w porozumieniu z Allianz oferuje usługę Assistance do polis ubezpieczeniowych. Dzięki tej usłudze nie musisz obawiać się
o transport samochodu w przypadku awarii, kolizji czy wypadku.

BMW Assistance to szybka, skuteczna i bezpłatna pomoc we wszystkich krajach europejskich, niezależnie od odległości od miejsca zamieszkania.
To zapewnienie mobilności i szerokiego zakresu świadczeń w przypadku zdarzenia uniemożliwiającego kontynuację podróży posiadanym pojazdem. Zagwarantujemy Ci naprawę samochodu na miejscu lub, w wypadku, gdy naprawa nie jest możliwa od ręki, transport do najbliższego autoryzowanego serwisu BMW. Dodatkowo zapewnimy Ci zakwaterowanie w hotelu na czas naprawy lub samochód zastępczy.

Proste i wygodne finansowanie oraz ubezpieczenia w Inchcape

W Inchcape Motor Polska zapewniamy kompleksową profesjonalną obsługę w zakresie finansowania zakupu samochodów oraz ubezpieczenia. Dążymy do minimalizowania formalności poprzez zapewnienie kompleksowej obsługi na każdym etapie użytkowania samochodu.

Decydując się na nasze usługi i produkty wyjadą Państwo z salonu zarejestrowanym i ubezpieczonym samochodem bez konieczności koordynowania: zakupu samochodu, usług finansowania, ubezpieczenia i likwidacji ewentualnych szkód komunikacyjnych. Nasza oferta to kompleksowy wachlarz rozwiązań obejmujący atrakcyjne warunki w zakresie kredytu, leasingu oraz ubezpieczeń komunikacyjnych.

Oferta Inchcape nie kończy się na odebraniu nowo zakupionego pojazdu, jeśli nadejdzie czas wznowienia polisy przypominamy Państwu o konieczności podpisania nowej umowy. W Inchcape Motor Polska oferujemy również sprawną wymianę samochodu na nowy. Tylko w salonach Inchcape mogą Państwo liczyć na pełną koordynację zakupu nowego auta, odkupu dotychczas użytkowanego i finansowania transakcji.

Zespół doradców finansowych Inchcape pozostaje do Państwa dyspozycji celem doboru optymalnej formy finansowo-ubezpieczeniowej. Mogą liczyć Państwo na nasze doświadczenie i profesjonalne doradztwo. Współpracujemy z największymi partnerami finansowymi i ubezpieczeniowymi w Polsce. Nasze usługi są atrakcyjne, elastyczne i wiarygodne.

×
Sprzedaj swój samochód.
Wyceń online