Menu

Proszę o kontakt
Formularz kontaktowy
Proszę wybrać temat
Proszę wybrać lokalizację
Proszę podać imię
Proszę podać nazwisko
Proszę podać nr telefonu lub email
Proszę podać nr telefonu lub email

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w najkrótszym możliwym terminie.

* Pola oznaczone gwiazdką są obligatoryjne

Zaznacz zgody na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Inchcape Motor Polska Sp. z o.o.:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie przez Inchcape Motor Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („IMP”), pod adresem al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-424 Warszawa, przekazanych przeze mnie danych osobowych (np. danych kontaktowych oraz danych osobowych obejmujących np. datę urodzenia oraz rodzaj prawa jazdy, hobby oraz zainteresowania) na potrzeby obsługi klienta oraz na potrzeby przekazywania wybranych informacji o produktach oraz usługach Grupy BMW jak również w celu badania rynku. IMP może również przekazywać powyższe dane niektórym spółkom zależnym**, które mogą wykorzystywać moje dane oraz kontaktować się ze mną w celach wskazanych powyżej. Informacje o aktualizacji danych mogą być udostępniane wyżej wskazanym spółkom zależnym.​​​​​​​

Wyrażam zgodę na wykorzystanie danych osobowych w celu stworzenia indywidualnego profilu klienta przy zastosowaniu procedury statystycznej. Dzięki powyższemu profilowi będę otrzymywać komunikację marketingową o odpowiedniej treści np. spersonalizowane oferty od BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce oraz niektórych spółek zależnych* jak również niektórych partnerów handlowych oraz warsztatów (mojego preferowanego dealera, partnera, od którego dokonany został zakup samochodu bądź u którego przeprowadzone zostały wizyty serwisowe lub konsultacyjne bądź mojego regionalnego partnera). Wyrażam również zgodę na przekazanie profilu klienta przez BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce na rzecz niektórych spółek zależnych oraz moich partnerów handlowych i warsztatów w celach wskazanych powyżej, a wyżej wskazane spółki mogą się ze mną kontaktować i przedstawiać odpowiednie dla mnie treści. W stosownych przypadkach następujące dane przekazane przeze mnie lub wygenerowane na podstawie korzystania z produktów bądź usług BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, niektórych spółek zależnych oraz ich partnerów handlowych i warsztatów mogą być wykorzystywane na potrzeby rozwijania profilu: dane kontaktowe (np. imię i nazwisko, adres, adres e-mail); informacje uzupełniające/preferencje (np. preferowany dealer, hobby); dane identyfikacyjne (np. numer klienta, numer umowy); historia klienta (np. otrzymanie ofert, dane dotyczące zakupu pojazdu, informacje dotyczące dealera); dane dotyczące pojazdu (np. dane z aplikacji BMW Connected: przebieg, zasięg); dane z aplikacji / strony internetowej / mediów społecznościowych (np. dane dotyczące korzystania z kont internetowych myBMW lub myMINI). Pełny wykaz danych z powyższych kategorii dostępny jest online*.

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

W dowolnym czasie mogę wycofać złożone oświadczenia o wyrażeniu zgody ze skutkiem przyszłym. Po wycofaniu zgody mój profil klienta nie będzie podlegał przetwarzaniu, a komunikacja marketingowa nie będzie mi przekazywana. Za pośrednictwem poniżej wskazanych kanałów mogę również zażądać informacji o moich danych przechowywanych przez Inchcape Motor Polska Sp. z o.o. i/lub BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce jak również sprostowania, usunięcia lub zablokowania moich danych osobowych. Dalsze informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych oraz przysługujących mi praw znajdują są w polityce prywatności dostępnej poniżej.

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

Inchcape Motor Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („IMP”), pod adresem al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-424 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000215843, NIP: 5262782779, REGON: 015790996, tel. 660-780-470, adres e-mail zgody@bmw-imp.pl
W razie wyrażenia zgody na udostępnienie danych do BMW Vertriebs GmbH Sp. z o. o. Oddział w Polsce i przetwarzanie w celach marketingowych administratorem twoich danych będzie:
BMW Vertriebs GmbH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie („BMW Polska”) pod adresem ul. Wołoska 22A, 02-675 Warszawa zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000363068, NIP: 1070016886, REGON: 142552844, tel.885-269-269 (do -885), adres e-mail info.bmw.pl@bmw.com
Biuro Informacji Klienta BMW
Transcom WorldWide Poland sp. z.o.o.
Wyszyńskiego 1, 10-457, Olsztyn
tel.885-269-269(do -885), adres e-mail info.bmw.pl@bmw.com

Do czego będziemy używać Twoich danych osobowych?

Dane będziemy przetwarzać w celu realizacji umowy, a w razie wyrażenia zgody w celach marketingowych produktów i usług oferowanych przez IMP z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej, a jeżeli wyrazisz taką zgodę, także w celu marketingu podmiotów trzecich lub w ramach badań rynkowych (wyłącznie w zakresie na jaki się zgodzisz). Pamiętaj jednak, że możemy przetwarzać Twoje dane w celu prawnie uzasadnionego interesu IMP.

Jak cofnąć zgodę?

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym lub umownym oraz nie stanowi warunku zawarcia umowy. Można wyrazić zarówno wszystkie zgody lub niektóre z nich, jak i nie wyrazić żadnej. W każdej chwili możesz cofnąć każdą zgodę w związku z przetwarzaniem danych osobowych bez ponoszenia negatywnych konsekwencji. Wystarczy wysłać e-mail, zadzwonić lub przesłać wiadomość pocztą tradycyjną na wskazane powyżej dane kontaktowe. Wolę cofnięcia zgody można wyrazić w dowolny sposób, jedynym warunkiem jest, aby dotarła ona do naszej wiadomości. Cofnięcie zgody nie wpływa na legalność przetwarzania Twoich danych przed tym czynem, tzn. do momentu cofnięcia zgody przetwarzanie Twoich danych jest legalne.

Na jakiej podstawie będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe?

Podstawą przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes administratora, tj. np. marketing bezpośredni swoich produktów i usług. W innych celach podstawą przetwarzania będzie w szczególności zawarta umowa albo wyrażona przez Ciebie zgoda.

Czy możemy udostępnić Twoje dane?

Twoje dane możemy ujawnić odbiorcom, w postaci firm z nami współpracujących i wykonujących zadania na nasze zlecenie i naszą rzecz. W takim przypadku zawarta jest z tymi podmiotami umowa zapewniająca bezpieczeństwo Twoich danych. Z uwagi na to, iż podmioty te często się zmieniają, nie jesteśmy w stanie przedstawić ich kompletnej listy, jeśli chcesz wiedzieć z kim współpracujemy aktualnie, zawsze można o to zapytać.

Co możesz zrobić z przekazanymi nam danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych, a także przenieść je do innego administratora danych.

Do kiedy będziemy przechowywać Twoje dane?

Dane przetwarzane na podstawie zgody będziemy przetwarzać do czasu wycofania przez Ciebie zgody. Jeżeli dane będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego celu administratora (tj. marketing własnych produktów lub usług ) to jedynie do czasu wniesienia sprzeciwu.

Gdzie możesz skierować skargę na przetwarzanie danych?

Obecnie takie skargi kierować można do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Chcielibyśmy jednak zaznaczyć, że wkrótce właściwym organem nadzorczym w tej kwestii może być Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Czego nie będziemy robić z Twoimi danymi?

Twoje dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu (np. profilowaniu), które wywołuje wobec Ciebie skutki prawne lub w podobny sposób istotnie na Ciebie wpływa, niemniej jednak korzystamy z plików cookies oraz innych systemów rejestrujących ruch na naszych stronach internetowych.

Dziękujemy!

Wiadomość została wysłana.
Nasz konultant skontaktuje sie z Tobą.

207 samochodów
 • Nazwa
 • Cena
 • Rocznik
 • Przebieg
 • Moc
 • Paliwo
  640d GT xDrive | M Sport | Zdalne parkowanie | Masaż | Head-Up
  399 900 PLN
  2021
  2993
  340
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  Mini John Cooper Works
  174 450 PLN
  2020
  0
  1998
  306
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  30e Hybryda | M Sport| | Hak | Live Cockpit Professional
  289 900 PLN
  2021
  0
  1998
  292
  automatyczna
  Szczegóły
  | Aktywne DEMO | Sport Line | Adaptacyjny LED | Apple Car Play
  132 910 PLN
  2020
  852
  1995
  150
  diesel
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  X6 40d | Pneumatyka | Aktywny tempomat | Hak | Kamery 360
  399 900 PLN
  2020
  5 000
  2993
  340
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  1598 zł netto/msc - 10%OW - Cooper S 192KM
  134 900 PLN
  2020
  0
  1998
  192
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  Clubman Cooper 136KM | System nawigacyjny MINI Reflektory LED |
  99 900 PLN
  2020
  17
  1499
  136
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  Mini John Cooper Works
  194 950 PLN
  2021
  5
  1998
  306
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  220d Gran Coupé | Black Shadow Edition | Kamera cofania | Adap. LED
  194 900 PLN
  2020
  7
  1995
  190
  diesel
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  Nawigacja / LED-y / Kamera Cofania
  102 900 PLN
  2020
  0
  1499
  136
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  M2 Competition 411KM | Pakiet M driver Harman Kardon Kamera Cofania |
  326 500 PLN
  2020
  6
  2979
  410
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  X1 20i xDrive 192KM |Reflektory LED Kamera Cofania System Nawigacyjny|
  185 500 PLN
  2020
  0
  1998
  192
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  X3M | Competition 510KM | M Driver | Apple Car Play | Kamery 360
  419 900 PLN
  2020
  2993
  480
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  Countryman Cooper SE ALL4 | Pakiet MINI Excitement Sportowe Fotele |
  178 500 PLN
  2020
  7
  1499
  220
  hybryda
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW X5M Competition | M Driver | Laser | Akt. tempomat
  616 000 PLN
  2020
  4395
  625
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 620d xDrive | Akt. tempomat | LED Adaptive | Pakiet serwis|DEMO|
  239 900 PLN
  2020
  8 512
  1995
  190
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  218i 140KM Gran Coupe | Sport Line Ogrzewanie Foteli Przednich |
  129 900 PLN
  2021
  0
  1499
  140
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  BMW 520
  280 500 PLN
  2020
  18 900
  1995
  190
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW X6 M50d|Lasery|Hak|Felgi 22"|Harman Kardon|Masaż|Aktywne Demo
  469 900 PLN
  2020
  5 160
  2993
  400
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  sDrive 18i 140KM | M sport Zawieszenie sportowe M Reflektory LED |
  176 900 PLN
  2020
  7
  1499
  140
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  X1 xDrive18d | Model M Sport | Adapt. LED | Kamera cofania | El. fotel
  192 900 PLN
  2021
  5
  1995
  150
  diesel
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  BMW i3s 120Ah | Szybkie ładowanie | 100% elektryczny |
  212 900 PLN
  2021
  0
  0
  184
  elektryczny
  aut. bezstopniowa (CVT)
  Szczegóły
  Mini Countryman
  161 450 PLN
  2020
  0
  1499
  220
  hybryda
  automatyczna
  Szczegóły
  Countryman Cooper 136KM | Pakiet MINI Excitement Nawigacja Kamera |
  132 500 PLN
  2021
  0
  1499
  136
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 218i Active Tourer | Advantage Reflektory LED Asystent Parkowania
  107 900 PLN
  2020
  0
  1499
  140
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  Clubman JCW 306KM | Adaptacyjne Reflektory LED Zestaw Harman Kardon |
  189 900 PLN
  2020
  14
  1998
  306
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  530i xDrive | M Sport | Live Cockpit Professional | Adaptacyjny LED
  274 500 PLN
  2021
  0
  1998
  252
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  2 sztuki w Polsce - MINI Cooper JCW Paddy Hopkirk Edition.
  159 900 PLN
  2020
  0
  1998
  231
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  X2 18i sDrive 140KM |Pakiet M Reflektory LED Asystent Parkowania |
  157 500 PLN
  2020
  0
  1499
  140
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  BMW X5 xDrive25d DEMO
  269 900 PLN
  2020
  0
  1995
  231
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  40d xDrive 340KM | Aktywny regulator prędkości z funkcją Stop&Go Hak |
  388 500 PLN
  2020
  17
  2993
  340
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  Mini John Cooper Works Clubman John Cooper Works 306 KM
  202 450 PLN
  2020
  0
  1998
  306
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  MINI Countryman | Rata miesięczna 1 527 zł netto.
  129 900 PLN
  2020
  7
  1499
  136
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  Mini Cooper
  149 900 PLN
  2020
  15
  184
  elektryczny
  automatyczna
  Szczegóły
  Nowy MINI Countryman za 1388 zł netto miesięcznie / 5% OW
  133 000 PLN
  2020
  0
  1499
  136
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  X5 xDrive 40i | Aktywne DEMO | Szklany dach | Display Key | Kamery 360
  289 900 PLN
  2020
  3 490
  2998
  340
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 220i Gran Coupé Model M Sport
  159 900 PLN
  2020
  0
  1998
  184
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 118i Advantage | Reflektory LED | Pakiet przeglądów | Active Guard
  114 800 PLN
  2021
  0
  1499
  140
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  M235i xDrive 306KM |Adaptacyjne Reflektory LED Nawigacja Professional|
  219 900 PLN
  2020
  19 500
  1998
  306
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  Samochód demonstracyjny | MINI Cooper 3DR | Rata 1 459 zł netto
  97 900 PLN
  2020
  4 322
  1499
  136
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  MW 330e xDrive Sedan M Sport | Sportowy układ hamulcowy M czerwony
  209 900 PLN
  2020
  0
  1998
  292
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  20i xDrive 184KM | Adaptacyjne Reflektory LED Hak Elektryczny |
  229 500 PLN
  2020
  0
  1998
  184
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  X5 40i 333KM | Dostęp Komfortowy Adaptacyjne reflektory LED |
  326 900 PLN
  2021
  0
  2998
  340
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  X3 xDrive30d | Pakiet M | Hak | Aktywny tempomat | Head-Up
  319 900 PLN
  2021
  2993
  286
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 840d xDrive Coupé | M Technic | Lasery | Akt. tempomat | Harman
  478 000 PLN
  2021
  15
  2993
  340
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  330e | M Sport | Pakiet Innowacji | Live Cockpit Professional | Harman
  264 000 PLN
  2021
  0
  1998
  292
  automatyczna
  Szczegóły
  X2 xDrive 18d | Apple Car Play | Kamera Cofania | Automat
  161 000 PLN
  2021
  0
  1995
  150
  diesel
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  330e RWD | Hybryda PHEV | M Sport | Kamera cofania | Apple Car Play
  213 500 PLN
  2021
  0
  1998
  292
  automatyczna
  Szczegóły
  xDrive 20d 190KM | Pakiet M sport Hak Elektryczny Fotele Sportowe |
  239 900 PLN
  2020
  11
  1995
  190
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  Mini Cooper
  129 990 PLN
  2021
  0
  1499
  136
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  X5 xDrive40i | M Sport | Pneumatyka | Hak | Kamery 360
  394 000 PLN
  2021
  0
  2998
  333
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  Mini Cooper S
  139 450 PLN
  2021
  0
  1998
  192
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  BMW i3|Apple Car Play|Navi|Harman Kardon|Pompa Ciepła|
  179 000 PLN
  2020
  4
  0
  170
  elektryczny
  aut. bezstopniowa (CVT)
  Szczegóły
  1099 zł netto/ msc - 0% OW.
  106 900 PLN
  2020
  0
  1499
  136
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  118d 150KM | Pakiet M sport Reflektory LED Fotele Sportowe |
  130 900 PLN
  2020
  0
  1995
  150
  diesel
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  118i 140KM | Pakiet M sport Reflektory LED Live Cockpit Plus |
  125 900 PLN
  2021
  0
  1499
  140
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  118i 140KM | Pakiet M sport Reflektory LED Dostęp Komfortowy |
  125 900 PLN
  2021
  5
  1499
  140
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  BMW 218i Active Tourer | Reflektory LED| Kierownica sportowa
  104 900 PLN
  2020
  0
  1499
  140
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  320d Gran Turismo 190KM |Sport Line Nawigacja Business Reflektory LED|
  156 900 PLN
  2020
  0
  1995
  190
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  118i 140KM | Pakiet M sport Reflektory LED Sportowe Fotele |
  126 500 PLN
  2021
  5
  1499
  140
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  1338 zł netto miesięcznie / Apple Car Play / Kamera / Relingi
  137 000 PLN
  2020
  0
  1499
  136
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  118d | Apple Car Play | LED | Kamera cofania |
  126 970 PLN
  2020
  18
  1995
  150
  diesel
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  X3 30e xDrive |Adaptacyjne Reflektory LED Zestaw Hi-Fi Pakiet M Sport|
  278 500 PLN
  2021
  5
  1998
  292
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 730d xDrive Sedan
  469 900 PLN
  2021
  2993
  286
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  Clubman Cooper S 192KM | Adaptacyjne Reflektory LED Kamera Cofania|
  151 900 PLN
  2020
  931
  1998
  192
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 530i xDrive | Aktywne DEMO | Kamery 360 | Harman Kardon | Head Up
  317 900 PLN
  2020
  1 427
  1998
  252
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW M5 Sedan | Ceramiczny układ hamulcowy M Carbon 
  675 684 PLN
  2021
  0
  4395
  600
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  520d 190KM | Pakiet M sport Harman Kardon Nawigacja Professional |
  299 900 PLN
  2020
  0
  1995
  190
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW X3 xDrive20d M Sport | Zawieszenie adaptacyjne| Sportowe fotele
  219 900 PLN
  2020
  13
  1995
  190
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  i3s 184KM | Edycja Advanced z ładowarką BMW Wallbox Kamera cofania |
  180 500 PLN
  2020
  10 900
  0
  184
  elektryczny
  aut. bezstopniowa (CVT)
  Szczegóły
  318i 156KM | Manualna Skrzynia Biegów Sport Line Fotele Sportowe |
  135 500 PLN
  2020
  5
  1998
  156
  benzyna
  manualna
  Szczegóły
  BMW 630d xDrive GT|Luxury Line|Lasery|Pneumatyka|Harman|Hak|Klima 4|
  373 000 PLN
  2020
  120
  2993
  286
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  120d Sport | Aktywny tempomat | Apple Car Play | LED | Kamera cofania
  166 900 PLN
  2020
  0
  1995
  190
  diesel
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  BMW 118d - dostępne od zaraz
  139 900 PLN
  2020
  0
  1995
  150
  diesel
  manualna
  Szczegóły
  Bmw X4 M
  374 900 PLN
  2019
  0
  2993
  480
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  1898 zł netto / Cooper S 192KM
  189 900 PLN
  2020
  0
  1998
  178
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  BMW 118i M Sport | Adaptacyjne LEDy | Live Cockpit Professional
  138 900 PLN
  2021
  0
  1499
  140
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  BMW M8 Gran Coupé
  739 637 PLN
  2020
  4395
  600
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 120i Model M Sport
  145 316 PLN
  2020
  0
  1998
  184
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW i3 120Ah
  149 900 PLN
  2019
  0
  170
  elektryczny
  aut. bezstopniowa (CVT)
  Szczegóły
  BMW X2
  139 900 PLN
  2020
  3 831
  1499
  140
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  Samochód demonstracyjny | MINI Clubman Cooper S ALL4
  149 900 PLN
  2020
  2 650
  1998
  192
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  i3 120Ah 170KM | System nawigacyjny Business Pompa Ciepła |
  149 500 PLN
  2019
  5
  0
  170
  elektryczny
  aut. bezstopniowa (CVT)
  Szczegóły
  Clubman Cooper 136KM | Reflektory LED Nawigacja MINI Czujniki PDC |
  103 500 PLN
  2020
  0
  1499
  136
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  BMW X3 xDrive30e
  275 900 PLN
  2021
  1998
  292
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW M340d xDrive Sedan
  289 900 PLN
  2020
  0
  2993
  340
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  330e xDrive 184KM |Pakiet M Reflektory LED Zestaw Nagłośnienia Hi-Fi |
  259 500 PLN
  2021
  5
  1998
  184
  automatyczna
  Szczegóły
  X6 M Power Competition 625KM|Dach Panoramiczny System domykania drzwi|
  619 900 PLN
  2020
  5
  4395
  625
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  Apple Car Play / Nawigacja / cyfrowe radio DAB
  137 500 PLN
  2020
  15
  1998
  192
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  hybryda plug in / Apple Car Play / Nawigacja
  169 000 PLN
  2020
  0
  1499
  220
  hybryda
  automatyczna
  Szczegóły
  xDrive M50d 400KM | Adaptacyjne Reflektory LED Iconic Glow |
  482 900 PLN
  2020
  20 949
  2993
  400
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  Ładowanie indukcyjne / Apple Car Play / Navi
  127 900 PLN
  2020
  0
  1998
  192
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  1338 zł netto miesięcznie - również dla osób prywatnych.
  135 900 PLN
  2020
  0
  1499
  136
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  Apple Car Play / Nawigacja / Cyfrowe zegary
  129 900 PLN
  2020
  0
  1998
  192
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  BMW I3s|LED Adaptive|Systemy asystujące|Harman Kardon|Pompa Ciepła|
  199 900 PLN
  2020
  0
  184
  elektryczny
  aut. bezstopniowa (CVT)
  Szczegóły
  Clubman Cooper 136KM | Podgrzewane Fotele Reflektory LED |
  107 500 PLN
  2020
  0
  1499
  136
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  BMW X3 M | Szyby przednie o zwiększonej izolacji akustycznej 
  404 900 PLN
  2020
  0
  2993
  480
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 220i Coupé Model M Sport | Adaptacyjne reflektory LED 
  159 900 PLN
  2020
  0
  1998
  184
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW M340d xDrive Sedan | Szklany dach | Zawieszenie adaptacyjne M
  296 900 PLN
  2020
  0
  2993
  340
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW M340d xDrive Sedan | Spojler tylny M | Dostęp komfortowy
  289 900 PLN
  2020
  0
  2993
  340
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  X3 20d | Hak | Live Cockpit Professional | Kamera cofania | Audio HiFi
  238 100 PLN
  2020
  0
  1995
  190
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  I3 120Ah 170KM | Harman Kardon Kamera Cofania Nawigacja Professional |
  194 500 PLN
  2021
  5
  0
  170
  elektryczny
  aut. bezstopniowa (CVT)
  Szczegóły
  X5 45e 394KM | Nagłośnienie Harman Kardon systemem kamer 360 Head-Up |
  417 900 PLN
  2021
  5
  2998
  394
  automatyczna
  Szczegóły
  Mini John Cooper Works
  176 500 PLN
  2020
  0
  1998
  306
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  Mini Countryman
  129 800 PLN
  2020
  0
  1499
  136
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW X3 xDrive30e Model M Sport | Zmienny, sportowy układ kierowniczy 
  264 900 PLN
  2021
  1998
  292
  automatyczna
  Szczegóły
  hybryda plug-in / Apple Car Play
  169 800 PLN
  2020
  0
  1499
  220
  hybryda
  automatyczna
  Szczegóły
  MINI Clubman Cooper 136 KM | Comfort Edition|
  108 400 PLN
  2020
  0
  1499
  136
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  hybryda plug-in / Apple Car Play
  171 500 PLN
  2020
  0
  1499
  220
  hybryda
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 118i Model M Sport
  141 900 PLN
  2020
  0
  1499
  140
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  BMW X4 M | Asystent parkowania Plus | Aktywna wentylacja foteli
  399 900 PLN
  2019
  0
  2993
  480
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 330e xDrive | Hybryda PHEV | M Sport | Business Class
  234 500 PLN
  2021
  0
  1998
  292
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 330e xDrive | Hybryda | M Sport | LED | Aktywny Tempomat
  219 900 PLN
  2020
  1 500
  1998
  292
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW M5 Sedan Pakiet Competition - podniesienie mocy | Dostępne od ręki
  599 900 PLN
  2020
  0
  4395
  600
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  X5 M Competition 625KM | Aktywna wentylacja foteli Funkcja Masażu |
  619 500 PLN
  2020
  5
  4395
  625
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  Countryman Cooper 136KM | Pakiet Pepper Nawigacja MINI Czujniki PDC |
  134 800 PLN
  2021
  5
  1499
  136
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  Countryman Cooper 136 KM LCI | Nowy Model |
  138 999 PLN
  2020
  5
  1499
  136
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  420d Coupe 190KM | Pakiet M sport Reflektory Laserowe Harman Kardon |
  264 900 PLN
  2021
  6
  1995
  190
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  Bmw X5 M
  619 900 PLN
  2020
  4395
  600
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  sDrive 18i 140KM | Ogrzewanie foteli przednich Reflektory LED |
  182 900 PLN
  2020
  0
  1499
  140
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  | xLine | Hybryda PHEV | Pneumatyka | Pakiet Innowacji
  396 000 PLN
  2021
  0
  2998
  394
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 118i |LED|Kamera Cofania|Ogrzewanie foteli|Felgi 17"|
  114 900 PLN
  2021
  0
  1499
  140
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  Mini Cooper S
  169 950 PLN
  2020
  14
  0
  184
  elektryczny
  aut. bezstopniowa (CVT)
  Szczegóły
  X5 M Competition 625KM | Hak Elektryczny Pakiet M Driver Ambient Air |
  599 900 PLN
  2020
  0
  4395
  625
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW X3M | Competition 510KM | M Driver | Apple Car Play | Kamery 360
  412 900 PLN
  2020
  2993
  480
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  750i xDrive 530KM | Zawieszenie pneumatyczne Executive Drive Pro |
  582 900 PLN
  2020
  5
  4395
  530
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 118i M Sport | Kamera cofania | Live Cockpit Professional | 
  132 900 PLN
  2021
  0
  1499
  140
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  118d 150KM | Pakiet M sport Ogrzewanie Foteli Zestaw głośników Hi-Fi |
  138 500 PLN
  2020
  0
  1995
  150
  diesel
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  750d xDrive 400KM | Nagłośnienie Bowers & Wilkins Reflektory Laserowe|
  559 900 PLN
  2020
  17 600
  2993
  400
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  Mini Cooper
  126 950 PLN
  2021
  0
  1499
  136
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  30e | Hybryda PHEV | M Sport | Live Cockpit Professional
  292 900 PLN
  2021
  0
  1998
  292
  automatyczna
  Szczegóły
  Nowy model 2020/ hybryda plug-in / napęd na 4 koła ALL4
  169 800 PLN
  2020
  313
  1499
  220
  hybryda
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 118i |Sportline|LED|Hi-Fi|Kamera Cofania|Podsufitka Individual|
  144 900 PLN
  2021
  0
  1499
  140
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  BMW X5 xDrive45e
  399 900 PLN
  2021
  2998
  394
  automatyczna
  Szczegóły
  Countryman Cooper S ALL4 178KM | Dach Panoramiczny Ogrzewanie Foteli |
  178 500 PLN
  2020
  6
  1998
  178
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  | Sport Line | Apple Car Play | Elektryczna klapa bagażnika | Kamera
  142 700 PLN
  2020
  8
  1998
  184
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 118i |LED|Skrzynia automatyczna|Kamera Cofania|Felgi 17"|
  112 900 PLN
  2021
  6
  1499
  140
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  Z4 M40i 340KM | Systemy Asystujące Kierowcy Pakiet Innowacji |
  330 500 PLN
  2021
  0
  2998
  340
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 218i Gran Coupé Model M Sport 
  149 900 PLN
  2021
  1499
  140
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  BMW X6 xDrive30d M-Pakiet
  395 927 PLN
  2020
  0
  2993
  265
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  30e xDrive 293KM | Pakiet M Nawigacja Professional Dostęp Komfortowy |
  292 500 PLN
  2020
  0
  1998
  292
  automatyczna
  Szczegóły
  X3 xDrive 30e | Hybryda PHEV | M Sport | Live Cockpit Professional
  296 900 PLN
  2021
  1998
  292
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 218i Gran Coupé Model M Sport 
  149 900 PLN
  2021
  1499
  140
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  320d | M Sport | Live Cockpit Professional | Kamera cofania |
  226 000 PLN
  2021
  5
  1995
  190
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW M5 Sedan
  582 728 PLN
  2020
  1 524
  4395
  600
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW X2 sDrive 18i|Model M Sport X|Apple CarPlay|Hi-Fi|Reflektory LED|
  164 500 PLN
  2020
  5
  1499
  140
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  BMW 218i Gran Coupé Model M Sport 
  149 900 PLN
  2021
  1499
  140
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  DEMO_BMW 740d xDrive Sedan - dostępne od zaraz
  449 900 PLN
  2020
  3 647
  2993
  340
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  530i xDrive 252KM |Pakiet M Adaptacyjne Reflektory LED Harman Kardon |
  336 500 PLN
  2021
  5
  1998
  252
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  Bmw X3 M
  483 867 PLN
  2021
  0
  2993
  480
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 218i Gran Coupé Model M Sport 
  149 900 PLN
  2021
  1499
  140
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  X1 16d M sport 116KM | Kamera Cofania Podgrzewane Fotele Przednie |
  168 500 PLN
  2020
  5
  1496
  116
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW M340d xDrive Sedan
  289 900 PLN
  2020
  0
  2993
  340
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 320d xDrive Sedan M-sport
  229 900 PLN
  2020
  0
  1995
  190
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  118d | Sport Line | Apple Car Play | LED | Kamera cofania | First Clas
  135 990 PLN
  2020
  0
  1995
  150
  diesel
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  540i xDrive | M Sport | Head Up | Aktywny tempomat | Wentylowane fotel
  392 300 PLN
  2020
  8
  2998
  333
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 530e xDrive Touring | Fotele komfortowe | Kamery 360 | LED adapt.
  297 000 PLN
  2020
  1998
  292
  automatyczna
  Szczegóły
  420d Coupe 190KM |Systemy asystujące kierowcy Professional Szyberdach|
  264 900 PLN
  2021
  0
  1995
  190
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW X5 xDrive45e | Aktywna wentylacja foteli przednich  | LED
  405 900 PLN
  2021
  2998
  394
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW X5 xDrive45e | Sportowy układ hamulcowy M
  399 900 PLN
  2021
  2998
  394
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 630d xDrive Gran Turismo
  359 900 PLN
  2021
  0
  2993
  286
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 840i xDrive Gran Coupé | Aktywna wentylacja foteli przednich |
  437 900 PLN
  2021
  11
  2998
  340
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  330e xDrive 293KM | Pakiet M sport Reflektory LED Harman Kardon |
  255 500 PLN
  2021
  5
  1998
  292
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW i3 120Ah DEMO
  179 900 PLN
  2021
  0
  0
  170
  elektryczny
  aut. bezstopniowa (CVT)
  Szczegóły
  BMW i3 120Ah
  179 370 PLN
  2021
  0
  0
  170
  elektryczny
  aut. bezstopniowa (CVT)
  Szczegóły
  BMW M340d xDrive Sedan | Reflektory laserowe | Szklany dach
  296 900 PLN
  2020
  6
  2993
  340
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  530e 294KM | Kluczyk LCD Head-Up Nawigacja Professional |
  310 900 PLN
  2021
  5
  1998
  292
  automatyczna
  Szczegóły
  320d xDrive Touring 190KM | Pakiet M Zestaw Hi-Fi Active Protection |
  223 500 PLN
  2021
  0
  1995
  190
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  118i 140KM | Pakiet M sport Reflektory LED Czujniki PDC przód i tył |
  113 900 PLN
  2021
  5
  1499
  140
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  BMW X3 M | Dostęp komfortowy | zolacji akustycznej  402
  419 900 PLN
  2020
  0
  2993
  480
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 218i Active Tourer Model Advantage |
  121 900 PLN
  2020
  0
  1499
  140
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  BMW X1 xDrive20i Model M Sport | zawieszenie adaptacyjne
  173 900 PLN
  2021
  0
  1998
  192
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  BMW 320d xDrive Sedan M-sport
  229 900 PLN
  2020
  0
  1995
  190
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 220i Coupé Model M Sport | Dostęp komfortowy | Kamera cofania 
  158 900 PLN
  2020
  0
  1998
  184
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  330e xDrive Touring | Pakiet M sport Reflektory laserowe Head-Up |
  290 900 PLN
  2020
  0
  1998
  184
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW X6 xDrive30d
  407 900 PLN
  2020
  0
  2993
  265
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW X5 xDrive25d - dostępne od zaraz
  329 900 PLN
  2020
  0
  1995
  231
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 218i Gran Coupé Model M Sport 
  149 900 PLN
  2021
  1499
  140
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  X2 18i sDrive 140KM | Pakiet M sport Reflektory LED Kamera Cofania |
  169 500 PLN
  2020
  0
  1499
  140
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  118d 150KM | Pakiet M sport Reflektory LED Zestaw Nagłośnienia Hi-Fi |
  149 500 PLN
  2020
  0
  1995
  150
  diesel
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  Mini Cooper
  124 450 PLN
  2021
  0
  1499
  136
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  Countryman Cooper 136KM | Kamera Cofania Nawigacja Reflektory LED |
  134 300 PLN
  2021
  5
  1499
  136
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  Bmw X5 M
  609 900 PLN
  2020
  4395
  600
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 218i Gran Coupé Model M Sport
  149 900 PLN
  2021
  1499
  140
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  BMW 120i|M Pakiet|LED|Kamera|Live Cockpit Plus|
  146 800 PLN
  2020
  0
  1998
  184
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 530e PHEV|Luxury Line|Fotele Komfortowe|LED Adaptive|Hi-Fi|
  295 000 PLN
  2021
  5
  1998
  292
  automatyczna
  Szczegóły
  Łopatki zmiany biegów / Apple Car Play / Kamera
  127 900 PLN
  2020
  0
  1998
  192
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  Mini John Cooper Works
  146 650 PLN
  2020
  18
  1998
  231
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  Mini Cooper S
  144 900 PLN
  2020
  0
  0
  184
  elektryczny
  aut. bezstopniowa (CVT)
  Szczegóły
  Clubman Cooper S 178KM |Kamera cofania Reflektory LED Dostęp Komfort |
  146 000 PLN
  2021
  5
  1998
  178
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  X2 18d | Automat | Kamera cofania | Sportowe fotele | HiFi | Przeglądy
  161 900 PLN
  2020
  5
  1995
  150
  diesel
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  Hybryda PLUG IN Countryman LCI Cooper SE ALL 220 KM | NOWY MODEL
  186 450 PLN
  2020
  5
  1499
  220
  hybryda
  automatyczna
  Szczegóły
  X2 18d | Automat | Kamera cofania | Sportowe fotele | HiFi | Przeglądy
  157 900 PLN
  0
  1995
  150
  diesel
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  BMW X3 xDrive20d Model Advantage | Sportowe fotele przednie
  404 900 PLN
  2020
  0
  2993
  480
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 530i xDrive Sedan - dostępne od zaraz
  264 900 PLN
  2020
  0
  1998
  252
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW I3
  177 500 PLN
  2020
  4 966
  0
  184
  elektryczny
  aut. bezstopniowa (CVT)
  Szczegóły
  BMW 330e Sedan - Model M Sport
  234 900 PLN
  2021
  0
  1998
  292
  automatyczna
  Szczegóły
  i3s 120Ah 184KM|Nawigacja Professional Dostęp Komfortowy Pompa Ciepła|
  201 900 PLN
  2021
  5
  0
  184
  elektryczny
  aut. bezstopniowa (CVT)
  Szczegóły
  750i xDrive 530KM |Szklany Dach Aktywna Wentylacja Bowers & Wilkins|
  659 900 PLN
  2020
  0
  4395
  530
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 320d xDrive Sedan
  229 900 PLN
  2020
  0
  1995
  190
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  20d xDrive 190KM | Pakiet M sport Adaptacyjne Reflektory LED |
  231 900 PLN
  2020
  14
  1995
  190
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 318d Gran Turismo|Sportline|Navi|LED|Kamera Cofania|Demo|
  144 900 PLN
  2020
  5 339
  1995
  150
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  Countryman LCI Cooper S ALL 178 KM | Nowy Model | Samochód Demo
  154 900 PLN
  2020
  6 440
  1998
  178
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  Countryman Cooper 136 KM LCI | Nowy Model |
  129 999 PLN
  2020
  0
  1499
  136
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  330e | M Sport | Kamera cofania | Live Cockpit Professional | HiFi
  232 500 PLN
  2021
  0
  1998
  292
  automatyczna
  Szczegóły
  X5M Competition | M Driver | Laser | Akt. tempomat
  624 900 PLN
  2020
  4395
  600
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 118i|Model M Sport|LED|Pakiet First Class|Kamera Cofania|Fotele M|
  149 000 PLN
  2021
  0
  1499
  140
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły