Menu

Proszę o kontakt
Dziękujemy!

Wiadomość została wysłana.
Nasz konultant skontaktuje sie z Tobą.

Strona Główna

MINI Poznań. Salon Samochodowy MINI Inchcape

Jesteśmy tu dla Ciebie.

Inchcape Poznań
ul. Wschodnia 9
62-080 Swadzim
tel:+48 61 641 46 46
fax:+48 61 641 46 66
Salon sprzedaży BMW i MINI
poniedziałek - piątek: 8.00 - 19.00
sobota: 09.00 - 16.00
Serwis mechaniczny
poniedziałek - piątek: 7.00 - 19.00
sobota: 09.00 - 15.00
Serwis blacharsko-lakierniczy
poniedziałek - piątek: 8.00 - 19.00

Inchcape-Salon MINI Poznań

Inchcape jest autoryzowanym dealerem MINI, specjalizującym się w sprzedaży nowych i używanych aut w Poznaniu.

poznan_slide_1.jpg
poznan_slide_2.jpg
poznan_slide_3.jpg

Salon Inchcape w Swadzimiu na ulicy Wschodniej 9 to najnowocześniejszy trzykondygnacyjny salon aut w Wielkopolsce. W sąsiedztwie salonu BMW znajduje się salon MINI z możliwością zobaczenia aut na ekspozycji. Na miejscu posiadamy również pełną gamę akcesoriów MINI i kącik MINI John Cooper Works.

 

W salonie MINI Poznań przygotowaliśmy dla klientów poczekalnie, dział After Sales, 6 stanowisk serwisu mechanicznego i 3 stanowiska specjalistów działu likwidacji szkód. Naszym głównym atutem jest indywidualne podejście do klienta, a poza sprzedażą zajmujemy się również serwisowaniem i pełnym finansowaniem zakupu.

 

Dealer Roku MINI

 

Przez kilka lat obecności na rynku w Polsce Inchcape zdobył trzykrotnie tytuł Dealera Roku MINI i niezmiennie utrzymuje czołową pozycję w kraju w kategorii Sprzedaży Usług Finansowych.

 

Bez względu na to, jakiego MINI potrzebujesz, możesz mieć pewność, że zespół dealera MINI w Poznaniu, dołoży wszelkich starań, aby spełnić Twoje marzenia. Znamy markę od lat i wykorzystujemy swoje doświadczenie, aby sprostać Twoim potrzebom.

 

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia salonu dealera MINI w Poznaniu. Dajemy gwarancję najlepszej obsługi i pomoc profesjonalistów w znalezieniu wymarzonego auta.

×
Sprzedaj swój samochód.
Wyceń online