Menu

Proszę o kontakt
Dziękujemy!

Wiadomość została wysłana.
Nasz konultant skontaktuje sie z Tobą.

Autoryzowany serwis BMW Inchcape

Twój Serwis BMW jest zawsze gotowy, by otoczyć profesjonalną opieką serwisową Twoje BMW, a Tobie zapewnić bezpieczną i komfortową obsługę.

Teraz, jeśli tylko zechcesz, możesz zlecić zdalnie przeprowadzenie wszelkich niezbędnych napraw i czynności serwisowych, obejrzeć ich postęp na przysłanym filmie oraz zdecydować o zakresie i kosztach prac.

Odkryj nowy, bezpieczny poziom usług serwisowych.

Zapraszamy do jednego z naszych serwisów: Serwis BMW Warszawa, Serwis BMW Wrocław, Serwis BMW Poznań

Usługa DOOR TO DOOR
Usługa DOOR TO DOOR
USŁUGA DOOR TO DOOR.
SERWIS TWOJEGO BMW BEZ WYCHODZENIA Z DOMU.

Zapewnij sobie optymalny komfort. Odbierzemy Twoje BMW z wybranego przez Ciebie miejsca i przewieziemy na wizytę serwisową, gdzie zajmie się nim zespół specjalistów. Po wykonaniu wszystkich czynności serwisowych odstawimy samochód pod wskazany adres. Zapytaj nas o szczegóły.

Profesjonalnie, komfortowo, niezawodnie.

Inchcape Video Ocena
WSZYSTKO MASZ POD KONTROLĄ.

W trakcie wizyty serwisowej otrzymasz wiadomość sms lub e-mail z filmem, na którym serwisant wyjaśni i przekaże co wymaga naprawy. Sam zdecydujesz o zakresie napraw i zaakceptujesz kosztorys.

Zarządzasz przebiegiem wizyty serwisowej z poziomu smartfona a płatności możesz dokonać przez internet.

Inchcape Video Ocena
Czysta radość
CZYSTA RADOŚĆ.

Twoje poczucie bezpieczeństwa jest dla nas najważniejsze. Nawet jeśli zostawiasz swoje BMW w serwisie osobiście, zrobisz to w specjalnie przygotowanej strefie, która ogranicza kontakt z innymi osobami do niezbędnego minimum. Po wizycie serwisowej odbierasz samochód czysty i dokładnie zdezynfekowany.

Serwis, który troszczy się o Ciebie i Twoje BMW.

Umów wygodnie wizytę serwisową on-line
UMÓW WYGODNIE WIZYTĘ SERWISOWĄ ON-LINE.

Przypominamy, że wizytę serwisową możesz również umówić on-line przez aplikację BMW Connected lub stronę internetową Twojego Serwisu BMW. Dzięki temu zyskasz niczym nieskrępowaną wolność i jeszcze większą wygodę.

Zainteresowany? Dowiedz się więcej!
Wypełnij formularz i zostaw swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą, by porozmawiać o Twoim nowym BMW.
Proszę wybrać lokalizację
Proszę podać imię
Proszę podać nazwisko
Proszę podać nr telefonu
Proszę podać email

* Pola oznaczone gwiazdką są obligatoryjne

Zaznacz zgody na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Inchcape Motor Polska Sp. z o.o.:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie przez Inchcape Motor Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („IMP”), pod adresem al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-424 Warszawa, przekazanych przeze mnie danych osobowych (np. danych kontaktowych oraz danych osobowych obejmujących np. datę urodzenia oraz rodzaj prawa jazdy, hobby oraz zainteresowania) na potrzeby obsługi klienta oraz na potrzeby przekazywania wybranych informacji o produktach oraz usługach Grupy BMW jak również w celu badania rynku. IMP może również przekazywać powyższe dane niektórym spółkom zależnym**, które mogą wykorzystywać moje dane oraz kontaktować się ze mną w celach wskazanych powyżej. Informacje o aktualizacji danych mogą być udostępniane wyżej wskazanym spółkom zależnym.​​​​​​​

Wyrażam zgodę na wykorzystanie danych osobowych w celu stworzenia indywidualnego profilu klienta przy zastosowaniu procedury statystycznej. Dzięki powyższemu profilowi będę otrzymywać komunikację marketingową o odpowiedniej treści np. spersonalizowane oferty od BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce oraz niektórych spółek zależnych* jak również niektórych partnerów handlowych oraz warsztatów (mojego preferowanego dealera, partnera, od którego dokonany został zakup samochodu bądź u którego przeprowadzone zostały wizyty serwisowe lub konsultacyjne bądź mojego regionalnego partnera). Wyrażam również zgodę na przekazanie profilu klienta przez BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce na rzecz niektórych spółek zależnych oraz moich partnerów handlowych i warsztatów w celach wskazanych powyżej, a wyżej wskazane spółki mogą się ze mną kontaktować i przedstawiać odpowiednie dla mnie treści. W stosownych przypadkach następujące dane przekazane przeze mnie lub wygenerowane na podstawie korzystania z produktów bądź usług BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, niektórych spółek zależnych oraz ich partnerów handlowych i warsztatów mogą być wykorzystywane na potrzeby rozwijania profilu: dane kontaktowe (np. imię i nazwisko, adres, adres e-mail); informacje uzupełniające/preferencje (np. preferowany dealer, hobby); dane identyfikacyjne (np. numer klienta, numer umowy); historia klienta (np. otrzymanie ofert, dane dotyczące zakupu pojazdu, informacje dotyczące dealera); dane dotyczące pojazdu (np. dane z aplikacji BMW Connected: przebieg, zasięg); dane z aplikacji / strony internetowej / mediów społecznościowych (np. dane dotyczące korzystania z kont internetowych myBMW lub myMINI). Pełny wykaz danych z powyższych kategorii dostępny jest online*.

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

W dowolnym czasie mogę wycofać złożone oświadczenia o wyrażeniu zgody ze skutkiem przyszłym. Po wycofaniu zgody mój profil klienta nie będzie podlegał przetwarzaniu, a komunikacja marketingowa nie będzie mi przekazywana. Za pośrednictwem poniżej wskazanych kanałów mogę również zażądać informacji o moich danych przechowywanych przez Inchcape Motor Polska Sp. z o.o. i/lub BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce jak również sprostowania, usunięcia lub zablokowania moich danych osobowych. Dalsze informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych oraz przysługujących mi praw znajdują są w polityce prywatności dostępnej poniżej.

6 faktów o hybrydach PHEV
BMW - historia bawarskiego koncernu motoryzacyjnego
Hybrydy PHEV - To ma sens!
Samochód używany? Tylko w ofercie premium
Dynamiczna wymiana oleju ATF
Nowe limity emisji CO2 – czy wpłyną na wzrost cen samochodów?
×
Sprzedaj swój samochód.
Wyceń online