Menu

Proszę o kontakt
Formularz kontaktowy
Proszę wybrać temat
Proszę wybrać lokalizację
Proszę podać imię
Proszę podać nazwisko
Proszę podać nr telefonu lub email
Proszę podać nr telefonu lub email

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w najkrótszym możliwym terminie.

* Pola oznaczone gwiazdką są obligatoryjne

Zaznacz zgody na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Inchcape Motor Polska Sp. z o.o.:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie przez Inchcape Motor Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („IMP”), pod adresem al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-424 Warszawa, przekazanych przeze mnie danych osobowych (np. danych kontaktowych oraz danych osobowych obejmujących np. datę urodzenia oraz rodzaj prawa jazdy, hobby oraz zainteresowania) na potrzeby obsługi klienta oraz na potrzeby przekazywania wybranych informacji o produktach oraz usługach Grupy BMW jak również w celu badania rynku. IMP może również przekazywać powyższe dane niektórym spółkom zależnym**, które mogą wykorzystywać moje dane oraz kontaktować się ze mną w celach wskazanych powyżej. Informacje o aktualizacji danych mogą być udostępniane wyżej wskazanym spółkom zależnym.​​​​​​​

Wyrażam zgodę na wykorzystanie danych osobowych w celu stworzenia indywidualnego profilu klienta przy zastosowaniu procedury statystycznej. Dzięki powyższemu profilowi będę otrzymywać komunikację marketingową o odpowiedniej treści np. spersonalizowane oferty od BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce oraz niektórych spółek zależnych* jak również niektórych partnerów handlowych oraz warsztatów (mojego preferowanego dealera, partnera, od którego dokonany został zakup samochodu bądź u którego przeprowadzone zostały wizyty serwisowe lub konsultacyjne bądź mojego regionalnego partnera). Wyrażam również zgodę na przekazanie profilu klienta przez BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce na rzecz niektórych spółek zależnych oraz moich partnerów handlowych i warsztatów w celach wskazanych powyżej, a wyżej wskazane spółki mogą się ze mną kontaktować i przedstawiać odpowiednie dla mnie treści. W stosownych przypadkach następujące dane przekazane przeze mnie lub wygenerowane na podstawie korzystania z produktów bądź usług BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, niektórych spółek zależnych oraz ich partnerów handlowych i warsztatów mogą być wykorzystywane na potrzeby rozwijania profilu: dane kontaktowe (np. imię i nazwisko, adres, adres e-mail); informacje uzupełniające/preferencje (np. preferowany dealer, hobby); dane identyfikacyjne (np. numer klienta, numer umowy); historia klienta (np. otrzymanie ofert, dane dotyczące zakupu pojazdu, informacje dotyczące dealera); dane dotyczące pojazdu (np. dane z aplikacji BMW Connected: przebieg, zasięg); dane z aplikacji / strony internetowej / mediów społecznościowych (np. dane dotyczące korzystania z kont internetowych myBMW lub myMINI). Pełny wykaz danych z powyższych kategorii dostępny jest online*.

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

W dowolnym czasie mogę wycofać złożone oświadczenia o wyrażeniu zgody ze skutkiem przyszłym. Po wycofaniu zgody mój profil klienta nie będzie podlegał przetwarzaniu, a komunikacja marketingowa nie będzie mi przekazywana. Za pośrednictwem poniżej wskazanych kanałów mogę również zażądać informacji o moich danych przechowywanych przez Inchcape Motor Polska Sp. z o.o. i/lub BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce jak również sprostowania, usunięcia lub zablokowania moich danych osobowych. Dalsze informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych oraz przysługujących mi praw znajdują są w polityce prywatności dostępnej poniżej.

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

Inchcape Motor Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („IMP”), pod adresem al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-424 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000215843, NIP: 5262782779, REGON: 015790996, tel. 660-780-470, adres e-mail zgody@bmw-imp.pl
W razie wyrażenia zgody na udostępnienie danych do BMW Vertriebs GmbH Sp. z o. o. Oddział w Polsce i przetwarzanie w celach marketingowych administratorem twoich danych będzie:
BMW Vertriebs GmbH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie („BMW Polska”) pod adresem ul. Wołoska 22A, 02-675 Warszawa zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000363068, NIP: 1070016886, REGON: 142552844, tel.885-269-269 (do -885), adres e-mail info.bmw.pl@bmw.com
Biuro Informacji Klienta BMW
Transcom WorldWide Poland sp. z.o.o.
Wyszyńskiego 1, 10-457, Olsztyn
tel.885-269-269(do -885), adres e-mail info.bmw.pl@bmw.com

Do czego będziemy używać Twoich danych osobowych?

Dane będziemy przetwarzać w celu realizacji umowy, a w razie wyrażenia zgody w celach marketingowych produktów i usług oferowanych przez IMP z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej, a jeżeli wyrazisz taką zgodę, także w celu marketingu podmiotów trzecich lub w ramach badań rynkowych (wyłącznie w zakresie na jaki się zgodzisz). Pamiętaj jednak, że możemy przetwarzać Twoje dane w celu prawnie uzasadnionego interesu IMP.

Jak cofnąć zgodę?

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym lub umownym oraz nie stanowi warunku zawarcia umowy. Można wyrazić zarówno wszystkie zgody lub niektóre z nich, jak i nie wyrazić żadnej. W każdej chwili możesz cofnąć każdą zgodę w związku z przetwarzaniem danych osobowych bez ponoszenia negatywnych konsekwencji. Wystarczy wysłać e-mail, zadzwonić lub przesłać wiadomość pocztą tradycyjną na wskazane powyżej dane kontaktowe. Wolę cofnięcia zgody można wyrazić w dowolny sposób, jedynym warunkiem jest, aby dotarła ona do naszej wiadomości. Cofnięcie zgody nie wpływa na legalność przetwarzania Twoich danych przed tym czynem, tzn. do momentu cofnięcia zgody przetwarzanie Twoich danych jest legalne.

Na jakiej podstawie będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe?

Podstawą przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes administratora, tj. np. marketing bezpośredni swoich produktów i usług. W innych celach podstawą przetwarzania będzie w szczególności zawarta umowa albo wyrażona przez Ciebie zgoda.

Czy możemy udostępnić Twoje dane?

Twoje dane możemy ujawnić odbiorcom, w postaci firm z nami współpracujących i wykonujących zadania na nasze zlecenie i naszą rzecz. W takim przypadku zawarta jest z tymi podmiotami umowa zapewniająca bezpieczeństwo Twoich danych. Z uwagi na to, iż podmioty te często się zmieniają, nie jesteśmy w stanie przedstawić ich kompletnej listy, jeśli chcesz wiedzieć z kim współpracujemy aktualnie, zawsze można o to zapytać.

Co możesz zrobić z przekazanymi nam danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych, a także przenieść je do innego administratora danych.

Do kiedy będziemy przechowywać Twoje dane?

Dane przetwarzane na podstawie zgody będziemy przetwarzać do czasu wycofania przez Ciebie zgody. Jeżeli dane będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego celu administratora (tj. marketing własnych produktów lub usług ) to jedynie do czasu wniesienia sprzeciwu.

Gdzie możesz skierować skargę na przetwarzanie danych?

Obecnie takie skargi kierować można do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Chcielibyśmy jednak zaznaczyć, że wkrótce właściwym organem nadzorczym w tej kwestii może być Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Czego nie będziemy robić z Twoimi danymi?

Twoje dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu (np. profilowaniu), które wywołuje wobec Ciebie skutki prawne lub w podobny sposób istotnie na Ciebie wpływa, niemniej jednak korzystamy z plików cookies oraz innych systemów rejestrujących ruch na naszych stronach internetowych.

Dziękujemy!

Wiadomość została wysłana.
Nasz konultant skontaktuje sie z Tobą.

Wyszukiwarka Samochodów

PLN
PLN
cm3
cm3
KM
KM
Liczba ofert: 102
 • Sortowanie:
 • Cena
 • Rocznik
 • Moc
  BMW X3 sDrive18d - Model Advantage 
  BMW X3 sDrive18d - Model Advantage 
  189 990 PLN
  2021
  1995
  150
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 320e xDrive Touring - Model Advantage 
  BMW 320e xDrive Touring - Model Advantage 
  199 900 PLN
  2021
  1998
  204
  hybryda (PHEV plug-in)
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW X5 xDrive30d - Pakiet sportowy M 
  BMW X5 xDrive30d - Pakiet sportowy M 
  404 900 PLN
  2021
  2993
  286
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW iX3 - Impressive
  BMW iX3 - Impressive
  279 900 PLN
  2021
  0
  286
  elektryczny
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW iX3 - Impressive
  BMW iX3 - Impressive
  283 900 PLN
  2021
  0
  286
  elektryczny
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW iX3 - Impressive
  BMW iX3 - Impressive
  294 900 PLN
  2021
  0
  286
  elektryczny
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW iX3 - Impressive
  BMW iX3 - Impressive
  294 900 PLN
  2021
  0
  286
  elektryczny
  automatyczna
  Szczegóły
  30d xDrive 286KM | Tylna Skrętna Oś Zestaw Hi-Fi Ogrzewana Kierownica|
  30d xDrive 286KM | Tylna Skrętna Oś Zestaw Hi-Fi Ogrzewana Kierownica|
  393 900 PLN
  2021
  5
  2993
  286
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  X6 30d xDrive 286KM | Pakiet M Hak Elektryczny Reflektory Laserowe |
  X6 30d xDrive 286KM | Pakiet M Hak Elektryczny Reflektory Laserowe |
  437 900 PLN
  2021
  5
  2993
  286
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  X5 40i xDrive 333KM | Pakiet M Pakiet Bussines Class Zestaw Hi-Fi |
  X5 40i xDrive 333KM | Pakiet M Pakiet Bussines Class Zestaw Hi-Fi |
  394 500 PLN
  2021
  5
  2998
  340
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 630d Gran Turismo - Pakiet sportowy M
  BMW 630d Gran Turismo - Pakiet sportowy M
  364 900 PLN
  2021
  0
  diesel
  Szczegóły
  BMW 745e Sedan - Pakiet sportowy M
  BMW 745e Sedan - Pakiet sportowy M
  509 900 PLN
  2021
  0
  hybryda (PHEV plug-in)
  Szczegóły
  X5 M50i xDrive 530KM | System Domykania Drzwi Bower & Wilkins Hak |
  X5 M50i xDrive 530KM | System Domykania Drzwi Bower & Wilkins Hak |
  544 900 PLN
  2021
  5
  4395
  530
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW X3 xDrive30e - Model xLine
  BMW X3 xDrive30e - Model xLine
  278 900 PLN
  2021
  0
  1998
  292
  hybryda (PHEV plug-in)
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW X6 xDrive40d - Pakiet sportowy M
  BMW X6 xDrive40d - Pakiet sportowy M
  489 900 PLN
  2021
  0
  2993
  340
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  X4 30i xDrive 252KM | Pakiet M sport Hak Holowniczy Zestaw Hi-Fi |
  X4 30i xDrive 252KM | Pakiet M sport Hak Holowniczy Zestaw Hi-Fi |
  285 900 PLN
  2021
  5
  1998
  252
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  X5 30d xDrive 286KM | Pakiet M sport Reflektory Laserowe Head-Up |
  X5 30d xDrive 286KM | Pakiet M sport Reflektory Laserowe Head-Up |
  418 500 PLN
  2021
  5
  2993
  286
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  M5 Competition 625KM |Reflektory Laserowe Klucz LCD Wentylacja Foteli|
  M5 Competition 625KM |Reflektory Laserowe Klucz LCD Wentylacja Foteli|
  627 900 PLN
  2021
  0
  4395
  625
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  M550i xDrive 530KM | Kamery 360 Wyświetlacz Head-Up Ambient Air |
  M550i xDrive 530KM | Kamery 360 Wyświetlacz Head-Up Ambient Air |
  536 900 PLN
  2021
  0
  4395
  530
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  320i xDrive 184KM | Pakiet M Aktywny Regulator Prędkości Stop & Go |
  320i xDrive 184KM | Pakiet M Aktywny Regulator Prędkości Stop & Go |
  203 500 PLN
  2021
  5
  1998
  184
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  M235i xDrive 306KM |Asystent Parkowania z Kamerą Wyświetlacz Head-Up |
  M235i xDrive 306KM |Asystent Parkowania z Kamerą Wyświetlacz Head-Up |
  247 500 PLN
  2021
  5
  1998
  306
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  220i 178KM |Pakiet M sport Asystent Parkowania z Kamerą Zestaw Hi-Fi |
  220i 178KM |Pakiet M sport Asystent Parkowania z Kamerą Zestaw Hi-Fi |
  166 900 PLN
  2021
  5
  1998
  184
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  X5 40d Head Up, Hifi, Business Class
  X5 40d Head Up, Hifi, Business Class
  429 900 PLN
  2021
  2993
  340
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW M340d xDrive Sedan /
  BMW M340d xDrive Sedan /
  314 900 PLN
  2021
  5
  2993
  340
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  iX3 286KM sDrive | Wersja Impressive Harman Kardon Sportowe Fotele |
  iX3 286KM sDrive | Wersja Impressive Harman Kardon Sportowe Fotele |
  278 900 PLN
  2021
  5
  0
  286
  elektryczny
  automatyczna
  Szczegóły
  iX3 286KM sDrive |Impressive Wyświetlacz Head-Up Zestaw Harman Kardon|
  iX3 286KM sDrive |Impressive Wyświetlacz Head-Up Zestaw Harman Kardon|
  278 900 PLN
  2021
  5
  0
  286
  elektryczny
  automatyczna
  Szczegóły
  iX3 286KM sDrive | Wersja Inspiring Adaptacyjne Zawieszenie Kamera |
  iX3 286KM sDrive | Wersja Inspiring Adaptacyjne Zawieszenie Kamera |
  259 900 PLN
  2021
  5
  0
  286
  elektryczny
  automatyczna
  Szczegóły
  Cooper 136KM | Automatyczna Skrzynia Czujniki PDC Tył Reflektory LED |
  Cooper 136KM | Automatyczna Skrzynia Czujniki PDC Tył Reflektory LED |
  101 500 PLN
  2021
  0
  1499
  136
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 116i - Model M Sport
  BMW 116i - Model M Sport
  134 900 PLN
  2021
  1499
  109
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  X5 M50i xDrive 530KM |Tylna oś skrętna Dostęp Komfortowy Zestaw Hi-Fi|
  X5 M50i xDrive 530KM |Tylna oś skrętna Dostęp Komfortowy Zestaw Hi-Fi|
  460 900 PLN
  2021
  5
  4395
  530
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  X1 16d sDrive |Adaptacyjne Reflektory LED Zestaw Hi-Fi Zwiększony Bak|
  X1 16d sDrive |Adaptacyjne Reflektory LED Zestaw Hi-Fi Zwiększony Bak|
  151 500 PLN
  2021
  0
  1496
  116
  diesel
  manualna
  Szczegóły
  M440i Coupe xDrive 374KM |Zawieszenie Adaptacyjne M Ogrzewanie Foteli|
  M440i Coupe xDrive 374KM |Zawieszenie Adaptacyjne M Ogrzewanie Foteli|
  330 500 PLN
  2021
  0
  2998
  374
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  320d 190KM | Pakiet M sport Reflektory Laserowe Wyświetlacz Head-Up |
  320d 190KM | Pakiet M sport Reflektory Laserowe Wyświetlacz Head-Up |
  223 500 PLN
  2021
  0
  1995
  190
  diesel
  manualna
  Szczegóły
  330e xDrive 294KM | Pakiet M sport Zestaw Hi-Fi Reflektory Laserowe |
  330e xDrive 294KM | Pakiet M sport Zestaw Hi-Fi Reflektory Laserowe |
  264 500 PLN
  2021
  5
  1998
  292
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  i3 złoty Galvanic, Concierge,wallbox!
  i3 złoty Galvanic, Concierge,wallbox!
  199 500 PLN
  0
  0
  170
  elektryczny
  aut. bezstopniowa (CVT)
  Szczegóły
  BMW iX3
  BMW iX3
  312 500 PLN
  2021
  0
  286
  elektryczny
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW X3 M40i - Dostępne od ręki !
  BMW X3 M40i - Dostępne od ręki !
  344 900 PLN
  2021
  2998
  360
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW X3 M40i - Dostępne od ręki !
  BMW X3 M40i - Dostępne od ręki !
  344 900 PLN
  2021
  2998
  360
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW X2 sDrive16d
  BMW X2 sDrive16d
  144 900 PLN
  2021
  0
  1496
  116
  diesel
  manualna
  Szczegóły
  BMW i3 120Ah - Edycja Advanced z ładowarką BMW Wallbox
  BMW i3 120Ah - Edycja Advanced z ładowarką BMW Wallbox
  179 900 PLN
  2021
  0
  0
  170
  elektryczny
  aut. bezstopniowa (CVT)
  Szczegóły
  BMW 745Le xDrive Sedan - Pakiet sportowy M
  BMW 745Le xDrive Sedan - Pakiet sportowy M
  579 900 PLN
  2021
  0
  2998
  394
  hybryda (PHEV plug-in)
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 320d xDrive Sedan - Model Sport Line
  BMW 320d xDrive Sedan - Model Sport Line
  199 900 PLN
  2021
  0
  1995
  190
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  320d xDrive 190KM | Advantage Systemy Asystujące Professional Hi-Fi |
  320d xDrive 190KM | Advantage Systemy Asystujące Professional Hi-Fi |
  233 900 PLN
  2021
  0
  1995
  190
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW IX3 Impressive, dostęp komfortowy
  BMW IX3 Impressive, dostęp komfortowy
  299 900 PLN
  2021
  0
  286
  elektryczny
  automatyczna
  Szczegóły
  MINI JCW 231KM |Dostęp Komfort Harman Kardon Podgrzewana Kierownica |
  MINI JCW 231KM |Dostęp Komfort Harman Kardon Podgrzewana Kierownica |
  166 500 PLN
  2021
  16
  1998
  231
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  Countryman John Cooper Works ALL4 306KM |Pakiet Chili Zawieszenie EDC|
  Countryman John Cooper Works ALL4 306KM |Pakiet Chili Zawieszenie EDC|
  206 900 PLN
  2021
  6
  1998
  306
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  MINI JCW 231KM |Adaptacyjne Reflektory LED Zawieszenie Regulowane EDC|
  MINI JCW 231KM |Adaptacyjne Reflektory LED Zawieszenie Regulowane EDC|
  159 900 PLN
  2021
  8
  1998
  231
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW iX3 - Inspiring
  BMW iX3 - Inspiring
  269 900 PLN
  2021
  0
  286
  elektryczny
  automatyczna
  Szczegóły
  MODEL: BMW iX3 - Impressive
  MODEL: BMW iX3 - Impressive
  284 900 PLN
  2021
  5
  0
  286
  elektryczny
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW i3 120Ah - Edycja Advanced z ładowarką BMW Wallbox
  BMW i3 120Ah - Edycja Advanced z ładowarką BMW Wallbox
  174 900 PLN
  2020
  0
  0
  170
  elektryczny
  aut. bezstopniowa (CVT)
  Szczegóły
  BMW 530d xDrive Sedan - Luxury Line
  BMW 530d xDrive Sedan - Luxury Line
  329 900 PLN
  2021
  5
  2993
  286
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW i3 120Ah - Edycja Advanced z ładowarką BMW Wallbox
  BMW i3 120Ah - Edycja Advanced z ładowarką BMW Wallbox
  174 900 PLN
  2020
  0
  0
  170
  elektryczny
  aut. bezstopniowa (CVT)
  Szczegóły
  BMW 320d Sedan - Model M Sport - skrzynia manualna
  BMW 320d Sedan - Model M Sport - skrzynia manualna
  219 900 PLN
  2021
  0
  1995
  190
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  X3 18d Advantage 150KM | Zwiększony Bak Paliwa Fotele Sportowe |
  X3 18d Advantage 150KM | Zwiększony Bak Paliwa Fotele Sportowe |
  190 500 PLN
  2021
  0
  1995
  150
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  330i Touring 258KM | Pakiet M sport Harman Kardon Reflektory LED |
  330i Touring 258KM | Pakiet M sport Harman Kardon Reflektory LED |
  262 500 PLN
  2021
  5
  1998
  258
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  MINI John Cooper Works
  MINI John Cooper Works
  169 500 PLN
  2021
  0
  1998
  231
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  Bmw M4, Harman, M Driver, Live Cockpit Professional
  Bmw M4, Harman, M Driver, Live Cockpit Professional
  495 700 PLN
  2021
  0
  2993
  510
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 840d xDrive Gran Coupe - Edition Golden Thunder
  BMW 840d xDrive Gran Coupe - Edition Golden Thunder
  529 900 PLN
  2020
  0
  2993
  340
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  MW X2 xDrive25e - Edycja M Mesh 
  MW X2 xDrive25e - Edycja M Mesh 
  212 900 PLN
  2021
  0
  1499
  220
  hybryda (PHEV plug-in)
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW i3 120Ah - Pakiet sportowy 
  BMW i3 120Ah - Pakiet sportowy 
  179 900 PLN
  2021
  0
  0
  170
  elektryczny
  aut. bezstopniowa (CVT)
  Szczegóły
  BMW 745Le xDrive Sedan - Pakiet sportowy M
  BMW 745Le xDrive Sedan - Pakiet sportowy M
  569 900 PLN
  2021
  0
  2998
  394
  hybryda (PHEV plug-in)
  automatyczna
  Szczegóły
  MINI JCW 3 DR | Nowy Model LCI II | 231 KM
  MINI JCW 3 DR | Nowy Model LCI II | 231 KM
  183 500 PLN
  2021
  0
  1998
  231
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  MINI Cooper F56 | Nowy Model LCI II | 2021
  MINI Cooper F56 | Nowy Model LCI II | 2021
  134 000 PLN
  2021
  0
  1499
  136
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  MINI COOPER 136 KM | Nowy Model LCI II | 2021 ROK
  MINI COOPER 136 KM | Nowy Model LCI II | 2021 ROK
  150 500 PLN
  2021
  0
  1499
  136
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  Countryman Cooper 136 KM LCI | Nowy Model | 2021
  Countryman Cooper 136 KM LCI | Nowy Model | 2021
  147 000 PLN
  2021
  0
  1499
  136
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  Countryman Cooper SE ALL 4 | 2021 Inchcape Poznań | PHEV
  Countryman Cooper SE ALL 4 | 2021 Inchcape Poznań | PHEV
  189 990 PLN
  2021
  7
  1499
  220
  hybryda (HEV pełna)
  automatyczna
  Szczegóły
  MINI John Cooper Works
  MINI John Cooper Works
  169 850 PLN
  2021
  9
  1998
  231
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  X2 18d sDrive 150KM | Pakiet M sport Przygotowanie do Apple Carplay |
  X2 18d sDrive 150KM | Pakiet M sport Przygotowanie do Apple Carplay |
  186 900 PLN
  2021
  0
  1995
  150
  diesel
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  BMW M8 Karbonowy pakiet, System domykania drzwi!
  BMW M8 Karbonowy pakiet, System domykania drzwi!
  867 900 PLN
  2021
  20
  4395
  600
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  Bmw X4 M - Pakiet M Competition
  Bmw X4 M - Pakiet M Competition
  469 900 PLN
  2021
  5
  2993
  480
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  Bmw X4 M - Pakiet M Competition
  Bmw X4 M - Pakiet M Competition
  459 900 PLN
  2021
  0
  2993
  480
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  Bmw X4 M - Pakiet M Competition
  Bmw X4 M - Pakiet M Competition
  469 900 PLN
  2021
  0
  2993
  480
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 220i Coupé - Model M Sport
  BMW 220i Coupé - Model M Sport
  164 900 PLN
  2021
  0
  1998
  184
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  M5 Competition 625KM | Reflektory Laserowe Funkcja Masażu Przód Hak |
  M5 Competition 625KM | Reflektory Laserowe Funkcja Masażu Przód Hak |
  719 900 PLN
  2021
  14
  4395
  600
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW X6 xDrive40i
  BMW X6 xDrive40i
  389 900 PLN
  2021
  0
  2998
  340
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW X3 xDrive 40i Hak holowniczy, Head up!
  BMW X3 xDrive 40i Hak holowniczy, Head up!
  391 900 PLN
  2021
  0
  2998
  360
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 520 Seria 5
  BMW 520 Seria 5
  310 500 PLN
  2020
  0
  1995
  190
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  Bmw X6 M - BMW Individual First Edition
  Bmw X6 M - BMW Individual First Edition
  764 900 PLN
  2021
  0
  4395
  600
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  X5M Competition | Individual First Edition 1 z 250 | Carbon | Masaż |
  X5M Competition | Individual First Edition 1 z 250 | Carbon | Masaż |
  759 800 PLN
  2021
  28
  4395
  600
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  540d xDrive Touring | Hak | Szklany dach | Kamery 360 | Live Cockpit
  540d xDrive Touring | Hak | Szklany dach | Kamery 360 | Live Cockpit
  369 700 PLN
  2021
  13
  2993
  340
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  330d xDrive | M Sport | Live Cockpit Professional | Systemy asystujące
  330d xDrive | M Sport | Live Cockpit Professional | Systemy asystujące
  288 900 PLN
  2021
  0
  2993
  286
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  X7 40i xDrive 333KM | Zawieszenie Pneumatyczne Wentylacja Foteli |
  X7 40i xDrive 333KM | Zawieszenie Pneumatyczne Wentylacja Foteli |
  505 900 PLN
  2021
  16
  2998
  340
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW M5 Sedan - Pakiet Competition
  BMW M5 Sedan - Pakiet Competition
  599 900 PLN
  2021
  0
  4395
  600
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  I3s 184KM 120Ah | Pompa Ciepła Harman Kardon Nawigacja Professional |
  I3s 184KM 120Ah | Pompa Ciepła Harman Kardon Nawigacja Professional |
  201 500 PLN
  2021
  0
  0
  184
  elektryczny
  aut. bezstopniowa (CVT)
  Szczegóły
  i3s 120Ah 184KM | Kamera Cofania Adaptacyjne Reflektory LED |
  i3s 120Ah 184KM | Kamera Cofania Adaptacyjne Reflektory LED |
  201 500 PLN
  2021
  0
  0
  184
  elektryczny
  aut. bezstopniowa (CVT)
  Szczegóły
  i3s 184KM | Zestaw Harman Karman Nawigacja Professional Pompa Ciepła |
  i3s 184KM | Zestaw Harman Karman Nawigacja Professional Pompa Ciepła |
  193 100 PLN
  2021
  0
  0
  184
  elektryczny
  aut. bezstopniowa (CVT)
  Szczegóły
  330e RWD | Hybryda PHEV | M Sport | Kamera cofania | Apple Car Play
  330e RWD | Hybryda PHEV | M Sport | Kamera cofania | Apple Car Play
  213 500 PLN
  2021
  6
  1998
  292
  hybryda (PHEV plug-in)
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 330e xDrive | Hybryda PHEV | M Sport | Business Class
  BMW 330e xDrive | Hybryda PHEV | M Sport | Business Class
  234 500 PLN
  2021
  0
  1998
  292
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 530e xDrive Touring | Fotele komfortowe | Kamery 360 | LED adapt.
  BMW 530e xDrive Touring | Fotele komfortowe | Kamery 360 | LED adapt.
  297 000 PLN
  2020
  0
  1998
  292
  hybryda (PHEV plug-in)
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 530e PHEV|Luxury Line|Fotele Komfortowe|LED Adaptive|Hi-Fi|
  BMW 530e PHEV|Luxury Line|Fotele Komfortowe|LED Adaptive|Hi-Fi|
  295 000 PLN
  2021
  5
  1998
  292
  hybryda (PHEV plug-in)
  automatyczna
  Szczegóły
  X3 xDrive 30e | Hybryda PHEV | M Sport | Live Cockpit Professional
  X3 xDrive 30e | Hybryda PHEV | M Sport | Live Cockpit Professional
  296 900 PLN
  2021
  8
  1998
  292
  hybryda (PHEV plug-in)
  automatyczna
  Szczegóły
  I3 120Ah 170KM | Harman Kardon Kamera Cofania Nawigacja Professional |
  I3 120Ah 170KM | Harman Kardon Kamera Cofania Nawigacja Professional |
  185 900 PLN
  2021
  0
  0
  170
  elektryczny
  aut. bezstopniowa (CVT)
  Szczegóły
  BMW M5 Sedan | Ceramiczny układ hamulcowy M Carbon 
  BMW M5 Sedan | Ceramiczny układ hamulcowy M Carbon 
  659 900 PLN
  2021
  0
  4395
  600
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 330e xDrive Sedan M Sport | Sportowy układ hamulcowy M czerwony
  BMW 330e xDrive Sedan M Sport | Sportowy układ hamulcowy M czerwony
  214 900 PLN
  2020
  0
  1998
  292
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  Bmw X3 M - Pakiet M Competition
  Bmw X3 M - Pakiet M Competition
  401 900 PLN
  2020
  31
  2993
  480
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW 218i Active Tourer | Reflektory LED| Kierownica sportowa
  BMW 218i Active Tourer | Reflektory LED| Kierownica sportowa
  108 900 PLN
  2020
  0
  1499
  140
  benzyna
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  John Cooper Works 306KM | Nawigacja Przygotowanie do Apple CarPlay |
  John Cooper Works 306KM | Nawigacja Przygotowanie do Apple CarPlay |
  169 000 PLN
  2020
  4 122
  1998
  306
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  X2 18d | Automat | Kamera cofania | Sportowe fotele | HiFi | Przeglądy
  X2 18d | Automat | Kamera cofania | Sportowe fotele | HiFi | Przeglądy
  161 900 PLN
  2020
  5
  1995
  150
  diesel
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  X1 16d M sport 116KM | Kamera Cofania Podgrzewane Fotele Przednie |
  X1 16d M sport 116KM | Kamera Cofania Podgrzewane Fotele Przednie |
  173 900 PLN
  2020
  5
  1496
  116
  diesel
  aut. dwusprzęgłowa (DCT, DSG)
  Szczegóły
  BMW I3s|LED Adaptive|Systemy asystujące|Harman Kardon|Pompa Ciepła|
  BMW I3s|LED Adaptive|Systemy asystujące|Harman Kardon|Pompa Ciepła|
  189 900 PLN
  2020
  4
  0
  184
  elektryczny
  aut. bezstopniowa (CVT)
  Szczegóły
  530i xDrive | M Performance l | LED Adaptive |
  530i xDrive | M Performance l | LED Adaptive |
  337 900 PLN
  2021
  7
  1998
  252
  benzyna
  automatyczna
  Szczegóły
  i3 120Ah 170KM | System nawigacyjny Business Pompa Ciepła |
  i3 120Ah 170KM | System nawigacyjny Business Pompa Ciepła |
  155 500 PLN
  2019
  5
  0
  170
  elektryczny
  aut. bezstopniowa (CVT)
  Szczegóły
  Nie znalazłeś czego szukasz? Skontaktuj się z nami, a pomożemy w doborze
  Proszę wybrać lokalizację
  Proszę podać imię
  Proszę podać nazwisko
  Proszę podać nr telefonu lub email
  Proszę podać nr telefonu lub email

  * Pola oznaczone gwiazdką są obligatoryjne

  Zaznacz zgody na komunikację marketingową

  Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Inchcape Motor Polska Sp. z o.o.:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie przez Inchcape Motor Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („IMP”), pod adresem al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-424 Warszawa, przekazanych przeze mnie danych osobowych (np. danych kontaktowych oraz danych osobowych obejmujących np. datę urodzenia oraz rodzaj prawa jazdy, hobby oraz zainteresowania) na potrzeby obsługi klienta oraz na potrzeby przekazywania wybranych informacji o produktach oraz usługach Grupy BMW jak również w celu badania rynku. IMP może również przekazywać powyższe dane niektórym spółkom zależnym**, które mogą wykorzystywać moje dane oraz kontaktować się ze mną w celach wskazanych powyżej. Informacje o aktualizacji danych mogą być udostępniane wyżej wskazanym spółkom zależnym.​​​​​​​

  Wyrażam zgodę na wykorzystanie danych osobowych w celu stworzenia indywidualnego profilu klienta przy zastosowaniu procedury statystycznej. Dzięki powyższemu profilowi będę otrzymywać komunikację marketingową o odpowiedniej treści np. spersonalizowane oferty od BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce oraz niektórych spółek zależnych* jak również niektórych partnerów handlowych oraz warsztatów (mojego preferowanego dealera, partnera, od którego dokonany został zakup samochodu bądź u którego przeprowadzone zostały wizyty serwisowe lub konsultacyjne bądź mojego regionalnego partnera). Wyrażam również zgodę na przekazanie profilu klienta przez BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce na rzecz niektórych spółek zależnych oraz moich partnerów handlowych i warsztatów w celach wskazanych powyżej, a wyżej wskazane spółki mogą się ze mną kontaktować i przedstawiać odpowiednie dla mnie treści. W stosownych przypadkach następujące dane przekazane przeze mnie lub wygenerowane na podstawie korzystania z produktów bądź usług BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, niektórych spółek zależnych oraz ich partnerów handlowych i warsztatów mogą być wykorzystywane na potrzeby rozwijania profilu: dane kontaktowe (np. imię i nazwisko, adres, adres e-mail); informacje uzupełniające/preferencje (np. preferowany dealer, hobby); dane identyfikacyjne (np. numer klienta, numer umowy); historia klienta (np. otrzymanie ofert, dane dotyczące zakupu pojazdu, informacje dotyczące dealera); dane dotyczące pojazdu (np. dane z aplikacji BMW Connected: przebieg, zasięg); dane z aplikacji / strony internetowej / mediów społecznościowych (np. dane dotyczące korzystania z kont internetowych myBMW lub myMINI). Pełny wykaz danych z powyższych kategorii dostępny jest online*.

  Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

  W dowolnym czasie mogę wycofać złożone oświadczenia o wyrażeniu zgody ze skutkiem przyszłym. Po wycofaniu zgody mój profil klienta nie będzie podlegał przetwarzaniu, a komunikacja marketingowa nie będzie mi przekazywana. Za pośrednictwem poniżej wskazanych kanałów mogę również zażądać informacji o moich danych przechowywanych przez Inchcape Motor Polska Sp. z o.o. i/lub BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce jak również sprostowania, usunięcia lub zablokowania moich danych osobowych. Dalsze informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych oraz przysługujących mi praw znajdują są w polityce prywatności dostępnej poniżej.

  Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

  Inchcape Motor Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („IMP”), pod adresem al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-424 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000215843, NIP: 5262782779, REGON: 015790996, tel. 660-780-470, adres e-mail zgody@bmw-imp.pl
  W razie wyrażenia zgody na udostępnienie danych do BMW Vertriebs GmbH Sp. z o. o. Oddział w Polsce i przetwarzanie w celach marketingowych administratorem twoich danych będzie:
  BMW Vertriebs GmbH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie („BMW Polska”) pod adresem ul. Wołoska 22A, 02-675 Warszawa zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000363068, NIP: 1070016886, REGON: 142552844, tel.885-269-269 (do -885), adres e-mail info.bmw.pl@bmw.com
  Biuro Informacji Klienta BMW
  Transcom WorldWide Poland sp. z.o.o.
  Wyszyńskiego 1, 10-457, Olsztyn
  tel.885-269-269(do -885), adres e-mail info.bmw.pl@bmw.com

  Do czego będziemy używać Twoich danych osobowych?

  Dane będziemy przetwarzać w celu realizacji umowy, a w razie wyrażenia zgody w celach marketingowych produktów i usług oferowanych przez IMP z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej, a jeżeli wyrazisz taką zgodę, także w celu marketingu podmiotów trzecich lub w ramach badań rynkowych (wyłącznie w zakresie na jaki się zgodzisz). Pamiętaj jednak, że możemy przetwarzać Twoje dane w celu prawnie uzasadnionego interesu IMP.

  Jak cofnąć zgodę?

  Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym lub umownym oraz nie stanowi warunku zawarcia umowy. Można wyrazić zarówno wszystkie zgody lub niektóre z nich, jak i nie wyrazić żadnej. W każdej chwili możesz cofnąć każdą zgodę w związku z przetwarzaniem danych osobowych bez ponoszenia negatywnych konsekwencji. Wystarczy wysłać e-mail, zadzwonić lub przesłać wiadomość pocztą tradycyjną na wskazane powyżej dane kontaktowe. Wolę cofnięcia zgody można wyrazić w dowolny sposób, jedynym warunkiem jest, aby dotarła ona do naszej wiadomości. Cofnięcie zgody nie wpływa na legalność przetwarzania Twoich danych przed tym czynem, tzn. do momentu cofnięcia zgody przetwarzanie Twoich danych jest legalne.

  Na jakiej podstawie będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe?

  Podstawą przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes administratora, tj. np. marketing bezpośredni swoich produktów i usług. W innych celach podstawą przetwarzania będzie w szczególności zawarta umowa albo wyrażona przez Ciebie zgoda.

  Czy możemy udostępnić Twoje dane?

  Twoje dane możemy ujawnić odbiorcom, w postaci firm z nami współpracujących i wykonujących zadania na nasze zlecenie i naszą rzecz. W takim przypadku zawarta jest z tymi podmiotami umowa zapewniająca bezpieczeństwo Twoich danych. Z uwagi na to, iż podmioty te często się zmieniają, nie jesteśmy w stanie przedstawić ich kompletnej listy, jeśli chcesz wiedzieć z kim współpracujemy aktualnie, zawsze można o to zapytać.

  Co możesz zrobić z przekazanymi nam danymi?

  Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych, a także przenieść je do innego administratora danych.

  Do kiedy będziemy przechowywać Twoje dane?

  Dane przetwarzane na podstawie zgody będziemy przetwarzać do czasu wycofania przez Ciebie zgody. Jeżeli dane będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego celu administratora (tj. marketing własnych produktów lub usług ) to jedynie do czasu wniesienia sprzeciwu.

  Gdzie możesz skierować skargę na przetwarzanie danych?

  Obecnie takie skargi kierować można do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Chcielibyśmy jednak zaznaczyć, że wkrótce właściwym organem nadzorczym w tej kwestii może być Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Czego nie będziemy robić z Twoimi danymi?

  Twoje dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu (np. profilowaniu), które wywołuje wobec Ciebie skutki prawne lub w podobny sposób istotnie na Ciebie wpływa, niemniej jednak korzystamy z plików cookies oraz innych systemów rejestrujących ruch na naszych stronach internetowych.

  ×
  Sprzedaj swój samochód.
  Wyceń online