Menu

Proszę o kontakt
Dziękujemy!

Wiadomość została wysłana.
Nasz konultant skontaktuje sie z Tobą.

Samochody BMW Seria 7

PLN
PLN
cm3
cm3
KM
KM
Liczba ofert: 8
 • Sortowanie:
 • Cena
 • Rocznik
 • Moc
  BMW Seria 7 740
  BMW Seria 7 740
  593 900 PLN
  2023
  16
  2993
  340
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW Seria 7 740
  BMW Seria 7 740
  584 900 PLN
  2023
  5
  2993
  340
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW Seria 7 i7
  BMW Seria 7 i7
  919 956 PLN
  2023
  0
  elektryczny
  Szczegóły
  BMW Seria 7 760
  BMW Seria 7 760
  934 557 PLN
  2023
  19
  2998
  0
  hybryda (PHEV plug-in)
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW Seria 7 i7
  BMW Seria 7 i7
  771 576 PLN
  2023
  0
  659
  elektryczny
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW Seria 7 740
  BMW Seria 7 740
  653 900 PLN
  2023
  6
  2993
  340
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW Seria 7 750
  BMW Seria 7 750
  797 754 PLN
  2023
  0
  2998
  0
  hybryda (PHEV plug-in)
  automatyczna
  Szczegóły
  BMW Seria 7 740
  BMW Seria 7 740
  586 900 PLN
  2023
  4
  2993
  340
  diesel
  automatyczna
  Szczegóły
  Szukasz innego modelu? Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci w wyborze!
  Proszę wybrać lokalizację
  Proszę podać imię
  Proszę podać nazwisko
  Proszę podać nr telefonu
  Proszę podać email

  * Pola oznaczone gwiazdką są obligatoryjne

  Zaznacz zgody na komunikację marketingową

  Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Inchcape Motor Polska Sp. z o.o.:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie przez Inchcape Motor Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („IMP”), pod adresem al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-424 Warszawa, przekazanych przeze mnie danych osobowych (np. danych kontaktowych oraz danych osobowych obejmujących np. datę urodzenia oraz rodzaj prawa jazdy, hobby oraz zainteresowania) na potrzeby obsługi klienta oraz na potrzeby przekazywania wybranych informacji o produktach oraz usługach Grupy BMW jak również w celu badania rynku. IMP może również przekazywać powyższe dane niektórym spółkom zależnym**, które mogą wykorzystywać moje dane oraz kontaktować się ze mną w celach wskazanych powyżej. Informacje o aktualizacji danych mogą być udostępniane wyżej wskazanym spółkom zależnym.​​​​​​​

  Wyrażam zgodę na wykorzystanie danych osobowych w celu stworzenia indywidualnego profilu klienta przy zastosowaniu procedury statystycznej. Dzięki powyższemu profilowi będę otrzymywać komunikację marketingową o odpowiedniej treści np. spersonalizowane oferty od BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce oraz niektórych spółek zależnych* jak również niektórych partnerów handlowych oraz warsztatów (mojego preferowanego dealera, partnera, od którego dokonany został zakup samochodu bądź u którego przeprowadzone zostały wizyty serwisowe lub konsultacyjne bądź mojego regionalnego partnera). Wyrażam również zgodę na przekazanie profilu klienta przez BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce na rzecz niektórych spółek zależnych oraz moich partnerów handlowych i warsztatów w celach wskazanych powyżej, a wyżej wskazane spółki mogą się ze mną kontaktować i przedstawiać odpowiednie dla mnie treści. W stosownych przypadkach następujące dane przekazane przeze mnie lub wygenerowane na podstawie korzystania z produktów bądź usług BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, niektórych spółek zależnych oraz ich partnerów handlowych i warsztatów mogą być wykorzystywane na potrzeby rozwijania profilu: dane kontaktowe (np. imię i nazwisko, adres, adres e-mail); informacje uzupełniające/preferencje (np. preferowany dealer, hobby); dane identyfikacyjne (np. numer klienta, numer umowy); historia klienta (np. otrzymanie ofert, dane dotyczące zakupu pojazdu, informacje dotyczące dealera); dane dotyczące pojazdu (np. dane z aplikacji BMW Connected: przebieg, zasięg); dane z aplikacji / strony internetowej / mediów społecznościowych (np. dane dotyczące korzystania z kont internetowych myBMW lub myMINI). Pełny wykaz danych z powyższych kategorii dostępny jest online*.

  Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

  W dowolnym czasie mogę wycofać złożone oświadczenia o wyrażeniu zgody ze skutkiem przyszłym. Po wycofaniu zgody mój profil klienta nie będzie podlegał przetwarzaniu, a komunikacja marketingowa nie będzie mi przekazywana. Za pośrednictwem poniżej wskazanych kanałów mogę również zażądać informacji o moich danych przechowywanych przez Inchcape Motor Polska Sp. z o.o. i/lub BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce jak również sprostowania, usunięcia lub zablokowania moich danych osobowych. Dalsze informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych oraz przysługujących mi praw znajdują są w polityce prywatności dostępnej poniżej.

  Bmw 7 to samochód osobowy klasy luksusowej produkowany przez koncern od 1977 roku. W 2015 roku powstała już szósta generacja tego modelu.

  BMW serii 7 robi wrażenie. To połączenie nieprzeciętnej mocy i komfortu na najwyższym poziomie. Wyróżniający się, elegancki design, dbałość o detale wnętrza, możliwość indywidualnej aranżacji stawiają BMW 7 w czołówce klasy luksusowej.

  BMW 7 to smukła i elegancka sylwetka. Pas przedni auta dominuje mocna atrapa chłodnicy i reflektory laserowe. Ich zastosowanie zapewnia oświetlenie drogi na dwukrotnie dłuższym dystansie niż klasyczne lampy, zwiększając widoczność i bezpieczeństwo na drodze. Mocną prezencję zapewniają boczne skrzela. Optymalizują prowadzenie powietrza w obszarze nadkoli i uwydatniają sportowo- elegancki charakter limuzyny. Szerokość pasa tylnego podkreślają szeroko rozstawione trapezowe końcówki rur wydechowych i wąski pasek świetlny między lampami. Otwarty szklany dach panoramiczny wpuszcza do wnętrza światło. Wyposażony jest w roletę przeciwsłoneczną i wiatrochron, aby zapewnić komfort w każdych warunkach.

  BMW serii 7 oferuje szeroką gamę silników. Oprócz 6-cylindrowego silnika rzędowego BMW TwinPower Turbo z tłumu wyróżniają się niezwykle mocne jednostki V8 i V12. Największą wydajność i parametry zużycia paliwa oferuje natomiast wersja hybrydowa plug-in. Napęd na cztery koła BMW xDrive pozwoli dostosować napęd do każdej nawierzchni i dynamicznie pokonywać drogę bez względu na warunki.

  Nowoczesne technologie zastosowane w BMW 7 dają przedsmak tego, czego możemy spodziewać się w przyszłości. Wszystkie rozwiązania we wnętrzu są podporządkowane kierowcy, a parametry BMW Live Cockpit Professional można dowolnie personalizować. Funkcje, które będą Cię wspierać podczas jazdy to także asystent parkowania i system asystujący kierowcy Professional. Sprawdzą się w trudnych czy monotonnych sytuacjach na drodze.

  O wszystkie szczegóły i ceny aut BMW serii 7 pytaj u autoryzowanego dealera BMW Inchcape.

  ×
  Sprzedaj swój samochód.
  Wyceń online