ALL in MINI.

Tylko teraz, zamawiając MINI HATCH 5dr lub MINI CLUBMAN, w MINI Inchcape Polska dodatkowo możesz skonfigurować własny pakiet korzyści.
Do wyboru masz:

  • ochronę powłoki lakierniczej
  • MINI Service Exclusive
  • koła zimowe z ubezpieczeniem oraz hotelem kół w prezencie lub ze znaczną korzyścią cenową.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

OCHRONA POWŁOKI LAKIERNICZEJ

Najważniejszy dla Ciebie jest wygląd? Mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Ceramiczny system ochrony lakieru tworzy wysoce odporną powłokę ochronną na lakierze, która chroni go przed zanieczyszczeniami środowiskowymi i zapewnia trwałą, błyszczącą powierzchnię lakieru.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY
Poznaj nas
Poznaj nas

MINI SERVICE INCLUSIVE

Lubisz spać spokojnie i cenisz sobie komfort? Dobierz do swojego MINI pakiet serwisowy.

Serwis typu all inclusive, który gwarantuje frajdę z jazdy MINI non stop. Dzięki niemu w MINI będą spotykać Cię wyłącznie miłe niespodzianki.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

KOŁA ZIMOWE

Na pierwszym miejscu stawiasz bezpieczeństwo?

Specjalnie z myślą o Tobie i Twoich potrzebach przygotujemy ofertę na koła zimowe. Przy zakupie MINI Hatch 5dr lub MINI Clubman odbierzesz je w prezencie lub kupisz z dużą korzyścią.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY
Poznaj nas
WYBIERZ SWOJE MINI

HATCH 5-DRZWIOWY

Liczba miejsc: 5
278 – 941 przestrzeni bagażowej
178 KM (131 kW) – 102 KM (75 kW)

Niezawodne 5-drzwiowe MINI Hatch daje jeszcze więcej możliwości. Wciąż możesz cieszyć się zwinnością i prowadzeniem, z których słynie MINI. Niski środek ciężkości i kompaktowe wymiary sprawiają, że samochód idealnie sprawdza się w gęstym ruchu miejskim i na ciasnych parkingach.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY
Hatch 5D

CLUBMAN

Liczba miejsc: 5
360 – 1250 l przestrzeni bagażowej
306 KM (225 kW) – 102 (75 kW)

MINI Clubman to mieszanka desingu, mocy i szerokich możliwości. Posiada komfortową przestrzeń, gwarantującą wygodę dla pięciu osób. Oświetlone powierzchnie wewnętrzne i wysokiej jakości materiały oferują świetny wygląd i jakość.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY
MINI Clubman

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Proszę wybrać salon
Proszę podać imię
Proszę podać nazwisko
Proszę podać nr telefonu
Proszę podać email

Pola oznaczone * są obligatoryjne

Zaznacz zgody na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Inchcape Motor Polska Sp. z o.o.:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie przez Inchcape Motor Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („IMP”), pod adresem al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-424 Warszawa, przekazanych przeze mnie danych osobowych (np. danych kontaktowych oraz danych osobowych obejmujących np. datę urodzenia oraz rodzaj prawa jazdy, hobby oraz zainteresowania) na potrzeby obsługi klienta oraz na potrzeby przekazywania wybranych informacji o produktach oraz usługach Grupy BMW jak również w celu badania rynku. IMP może również przekazywać powyższe dane niektórym spółkom zależnym**, które mogą wykorzystywać moje dane oraz kontaktować się ze mną w celach wskazanych powyżej. Informacje o aktualizacji danych mogą być udostępniane wyżej wskazanym spółkom zależnym.​​​​​​​

Wyrażam zgodę na wykorzystanie danych osobowych w celu stworzenia indywidualnego profilu klienta przy zastosowaniu procedury statystycznej. Dzięki powyższemu profilowi będę otrzymywać komunikację marketingową o odpowiedniej treści np. spersonalizowane oferty od BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce oraz niektórych spółek zależnych* jak również niektórych partnerów handlowych oraz warsztatów (mojego preferowanego dealera, partnera, od którego dokonany został zakup samochodu bądź u którego przeprowadzone zostały wizyty serwisowe lub konsultacyjne bądź mojego regionalnego partnera). Wyrażam również zgodę na przekazanie profilu klienta przez BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce na rzecz niektórych spółek zależnych oraz moich partnerów handlowych i warsztatów w celach wskazanych powyżej, a wyżej wskazane spółki mogą się ze mną kontaktować i przedstawiać odpowiednie dla mnie treści. W stosownych przypadkach następujące dane przekazane przeze mnie lub wygenerowane na podstawie korzystania z produktów bądź usług BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, niektórych spółek zależnych oraz ich partnerów handlowych i warsztatów mogą być wykorzystywane na potrzeby rozwijania profilu: dane kontaktowe (np. imię i nazwisko, adres, adres e-mail); informacje uzupełniające/preferencje (np. preferowany dealer, hobby); dane identyfikacyjne (np. numer klienta, numer umowy); historia klienta (np. otrzymanie ofert, dane dotyczące zakupu pojazdu, informacje dotyczące dealera); dane dotyczące pojazdu (np. dane z aplikacji BMW Connected: przebieg, zasięg); dane z aplikacji / strony internetowej / mediów społecznościowych (np. dane dotyczące korzystania z kont internetowych myBMW lub myMINI). Pełny wykaz danych z powyższych kategorii dostępny jest online*.

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

W dowolnym czasie mogę wycofać złożone oświadczenia o wyrażeniu zgody ze skutkiem przyszłym. Po wycofaniu zgody mój profil klienta nie będzie podlegał przetwarzaniu, a komunikacja marketingowa nie będzie mi przekazywana. Za pośrednictwem poniżej wskazanych kanałów mogę również zażądać informacji o moich danych przechowywanych przez Inchcape Motor Polska Sp. z o.o. i/lub BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce jak również sprostowania, usunięcia lub zablokowania moich danych osobowych. Dalsze informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych oraz przysługujących mi praw znajdują są w polityce prywatności dostępnej poniżej.

Dziękujemy

Otrzymaliśmy Twoją wiadomość. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w najkrótszym możliwym terminie.

Wróć na stronę główną

* Oferta specjalna obowiązuje przy zamówieniu złożonym w salonie MINI INCHCAPE, obejmującym określone konfiguracje. Szczegóły u doradców.