Menu

Proszę o kontakt
Dziękujemy!

Wiadomość została wysłana.
Nasz konultant skontaktuje sie z Tobą.

Strona Główna

MINI Warszawa. Salon Samochodowy MINI Inchcape

Jesteśmy tu dla Ciebie.

Inchcape Warszawa
al. Prymasa Tysiąclecia 64
01-424 Warszawa
tel:+48 22 533 35 00
fax:+48 22 533 35 05
Salon sprzedaży BMW i MINI
poniedziałek - piątek: 9.00 - 19.00
sobota: 09.00 - 16.00
Serwis mechaniczny
poniedziałek - piątek: 7.00 - 19.00
sobota: 09.00 - 16.00
Serwis blacharsko-lakierniczy
poniedziałek - piątek: 8.00 - 19.00

Inchcape-Salon MINI Warszawa

Inchcape jest autoryzowanym dealerem, który prowadzi na polskim rynku sprzedaż nowych i używanych aut MINI.

warszawa_slide_1.jpg
warszawa_slide_2.jpg
warszawa_slide_3.jpg

W listopadzie 2014 roku w Warszawie przy ulicy Prymasa Tysiąclecia 64 został otwarty nowoczesny salon sprzedaży Inchcape dedykowany marce MINI. Wśród ekspozycji salonu znajdują się zarówno auta nowe, jak i używane. Dodatkowo w budynku posiadamy strefę Akcesoriów i Lifestyle MINI i Dział Produktów Finansowych zapewniający pełną obsługę finansowania zakupu.

 

Poza ofertą sprzedażową zapewniamy całą gamę usług serwisowych i diagnostycznych samochodów MINI. Nasi klienci salonu MINI w Warszawie mogą liczyć na obsługę ze strony wykwalifikowanych mechaników, którzy dbają o bezpieczeństwo i sprawność samochodów.

 

Dealer Roku MINI

 

W ciągu kilku lat funkcjonowania na polskim rynku Inchcape zdobyło trzykrotnie tytuł Dealera Roku MINI, a od czterech lat utrzymuje pierwszą pozycję w Polsce w kategorii Sprzedaży Usług Finansowych.

 

Bez względu na to, jakiego modelu szukasz, nasz zespół dealera MINI w Warszawie jest gotowy, by rozwiać Twoje wszelkie wątpliwości. Znamy markę i jej wyjątkowy charakter, a na rynku działamy od lat, dlatego możesz mieć pewność, że trafiasz w ręce profesjonalistów.

 

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem, zachęcamy do odwiedzenia salonu MINI w Warszawie, aby poznać naszą ofertę. Chcemy, by nasi klienci czuli się wyjątkowo, więc gwarantujemy, że grupa naszych najlepszych sprzedawców pomoże Ci znaleźć samochód marzeń.

×
Sprzedaj swój samochód.
Wyceń online