Najważniejsze cechy edycji

Odkryj trzy kierunki stylu - untamed, untold, resolute

MINI Special Editions to trzy unikatowe modele - każdy inny, każdy wyjątkowy. Pierwszemu przewodzi stylowy MINI Clubman Untold. Drugi to prawdziwy indywidualista, który omija utarte ścieżki - to MINI Countryman Untamed, w wersji benzynowej oraz hybrydy plug-in. Wreszcie trzeci, różnorodny i dumny z pochodzenia - MINI Resolute w wersji elektrycznej, 3-drzwiowej, 5-drzwiowej, jak i Cabrio.
Poznaj je wszystkie i wybierz swoją ikonę stylu!

Najważniejsze cechy edycji

POZNAJ JE BLIŻEJ!

Untold
MINI Clubman Untold
 • Wykończenie w kolorze Sage Green
 • Ekskluzywne elementy stylistyczne Refined Brass
 • Fotele skórzane MINI Yours w kolorze Sage Green
 • Tapicerka materiałowo-skórzana w kolorze Black Pearl
 • Linie na masce charakterystyczne dla danej edycji
 • Wyjątkowe dla edycji 18-calowe felgi aluminiowe Untold Spoke
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY
Resolute
MINI Hatch Resolute
 • Wykończenie Rebel Green
 • Kontrastujący dach i lusterka w kolorze Pepper White
 • Ekskluzywne elementy stylistyczne Resolute Bronze
 • Elegancka stylistyka w kolorze Piano Black
 • Tapicerka materiałowo-skórzana w kolorze Black Pearl
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY
Untamed
MINI Countryman Untamed
 • Wytrzymałość i przestrzenność SUV-a
 • Wyjątkowy lakier Momentum Grey
 • Obudowy lusterek i relingi dachowe w kolorze Piano Black
 • Eklskluzywne elementy Frozen Bluestone
 • Tapicerka MINI Yours Leather Loungue Highland Green 
 • 18-calowe felgi aluminiowe
ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY
Najważniejsze cechy edycji

DNA MINI SPECIAL EDITIONS

Podkręcona stylistyka i wyścigowy charakter wpisany w DNA. Tym właśnie charakteryzują się nowe modele MINI Special Editions — Resolute, Untold i Untamed.

Posłuchaj Naszych doradców i bądź ikoną stylu w swoim nowym MINI.

Przyjdź do naszego salonu
MINI
i wyznacz swój styl
MINI
z MINI Special Editions!
MINI

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić szczegóły.

Proszę wybrać salon
Proszę podać imię
Proszę podać nazwisko
Proszę podać nr telefonu
Proszę podać email

Pola oznaczone * są obligatoryjne

Zaznacz zgody na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Inchcape Motor Polska Sp. z o.o.:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie przez Inchcape Motor Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („IMP”), pod adresem al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-424 Warszawa, przekazanych przeze mnie danych osobowych (np. danych kontaktowych oraz danych osobowych obejmujących np. datę urodzenia oraz rodzaj prawa jazdy, hobby oraz zainteresowania) na potrzeby obsługi klienta oraz na potrzeby przekazywania wybranych informacji o produktach oraz usługach Grupy BMW jak również w celu badania rynku. IMP może również przekazywać powyższe dane niektórym spółkom zależnym**, które mogą wykorzystywać moje dane oraz kontaktować się ze mną w celach wskazanych powyżej. Informacje o aktualizacji danych mogą być udostępniane wyżej wskazanym spółkom zależnym.​​​​​​​

Wyrażam zgodę na wykorzystanie danych osobowych w celu stworzenia indywidualnego profilu klienta przy zastosowaniu procedury statystycznej. Dzięki powyższemu profilowi będę otrzymywać komunikację marketingową o odpowiedniej treści np. spersonalizowane oferty od BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce oraz niektórych spółek zależnych* jak również niektórych partnerów handlowych oraz warsztatów (mojego preferowanego dealera, partnera, od którego dokonany został zakup samochodu bądź u którego przeprowadzone zostały wizyty serwisowe lub konsultacyjne bądź mojego regionalnego partnera). Wyrażam również zgodę na przekazanie profilu klienta przez BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce na rzecz niektórych spółek zależnych oraz moich partnerów handlowych i warsztatów w celach wskazanych powyżej, a wyżej wskazane spółki mogą się ze mną kontaktować i przedstawiać odpowiednie dla mnie treści. W stosownych przypadkach następujące dane przekazane przeze mnie lub wygenerowane na podstawie korzystania z produktów bądź usług BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, niektórych spółek zależnych oraz ich partnerów handlowych i warsztatów mogą być wykorzystywane na potrzeby rozwijania profilu: dane kontaktowe (np. imię i nazwisko, adres, adres e-mail); informacje uzupełniające/preferencje (np. preferowany dealer, hobby); dane identyfikacyjne (np. numer klienta, numer umowy); historia klienta (np. otrzymanie ofert, dane dotyczące zakupu pojazdu, informacje dotyczące dealera); dane dotyczące pojazdu (np. dane z aplikacji BMW Connected: przebieg, zasięg); dane z aplikacji / strony internetowej / mediów społecznościowych (np. dane dotyczące korzystania z kont internetowych myBMW lub myMINI). Pełny wykaz danych z powyższych kategorii dostępny jest online*.

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

W dowolnym czasie mogę wycofać złożone oświadczenia o wyrażeniu zgody ze skutkiem przyszłym. Po wycofaniu zgody mój profil klienta nie będzie podlegał przetwarzaniu, a komunikacja marketingowa nie będzie mi przekazywana. Za pośrednictwem poniżej wskazanych kanałów mogę również zażądać informacji o moich danych przechowywanych przez Inchcape Motor Polska Sp. z o.o. i/lub BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce jak również sprostowania, usunięcia lub zablokowania moich danych osobowych. Dalsze informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych oraz przysługujących mi praw znajdują są w polityce prywatności dostępnej poniżej.

Dziękujemy

Otrzymaliśmy Twoją wiadomość. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w najkrótszym możliwym terminie.

Wróć na stronę główną