Menu

Proszę o kontakt
Dziękujemy!

Wiadomość została wysłana.
Nasz konultant skontaktuje sie z Tobą.

Pierwszy w Polsce INCHCAPE PARK
Pierwszy w Polsce INCHCAPE PARK
W Warszawie przy ul. Łopuszańskiej 38B otwarto pierwszy w Polsce INCHCAPE PARK, nowy koncept łączący multibrandowy salon aut używanych premium oraz innowacyjny serwis marek BMW, MINI, Jaguar i Land Rover.
Wyselekcjonowane, używane auta
Klienci Inchcape Park mają do dyspozycji ponad 100 specjalnie wyselekcjonowanych aut używanych. Podczas zakupu istnieje wiele form finansowania m.in. opcja pozostawienia starego samochodu w rozliczeniu. Wszystkie auta w ofercie Inchcape Park są poddawane skrupulatnemu przeglądowi oraz badaniu technicznemu. Większość z nich objęta jest gwarancją, którą można dowolnie poszerzać lub przedłużać według własnych potrzeb.
Wyselekcjonowane, używane auta
Autoryzowane serwisy
Autoryzowane serwisy
W obiekcie działają także autoryzowane serwisy marek BMW, MINI, Jaguara oraz Land Rovera. W trosce o jak najwyższy komfort dla Klienta istnieje wiele możliwości oddania samochodu do serwisu – umówienie online, bądź telefoniczne, odprawa na miejscu lub poprzez kluczykomaty. Na etapie diagnozy i naprawy Klient ma dostęp do całego procesu poprzez video ocenę z serwisu, która wysyłana jest przez Ekspertów Serwisowych.
×
Sprzedaj swój samochód.
Wyceń online