Menu

Proszę o kontakt
Dziękujemy!

Wiadomość została wysłana.
Nasz konultant skontaktuje sie z Tobą.

Data publikacji 12/2018

Twój mały partner w biznesie

MINI, zgrabna, miejska wyścigówka z brytyjskimi korzeniami, zdobywa coraz więcej fanów wśród polskich kierowców. Auto, które po raz pierwszy pojawiło się na drogach w 1959 roku, teraz doczekało się kolejnego liftingu najmocniejszej wersji S. Dziś MINI jest nie tylko doskonałym partnerem w mieście czy na krętych drogach, lecz również w biznesie…

MINI po liftingu to nadal auto zarówno ładne, pozwalające na zadawanie szyku w mieście, jak i szybkie i świetnie w prowadzeniu. MINI zawsze słynął ze świetnego trzymania się drogi. Zawieszenie w nowej wersji, dostępnej w salonach Inchcape Motor Polska, jednak odrobinę się ucywilizowało. Jest ciszej, spokojniej.

S jak sport


Wersja Cooper S bez problemu nadaje się na dłuższą podróż. Najlepiej jednak sprawdza się w roli auta dla ludzi na co dzień jeżdżących po mieście, a w weekendy po bardziej krętych drogach.

To, co można znaleźć w komorze silnika, to prawdziwy powód, dla którego chce się wsiąść do tego samochodu. Silnik ze stajni BMW o mocy 192 KM. Moment obrotowy to 280 Nm. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h: 6,8s. Silnik bardzo chętnie reaguje na naciśnięcie pedału gazu i nie ma problemu z kręceniem go do wysokich obrotów. I do tego przepiękny bulgot, który wydobywa się przy przyspieszaniu. Aby się o tym przekonać wystarczy złożyć wizytę w salonie Inchcape.

Miejski charakter, liczne elementy nawiązujące do historii Wielkiej Brytanii to cechy, które identyfikują zarówno samochód, jak i jego właściciela. W dodatku, brytyjski producent daje ogrom możliwości indywidualnej konfiguracji samochodu. Felgi, lakier, naklejki (na zewnątrz i w środku samochodu), tapicerki, kolory podświetlenia oraz możliwość wygrawerowania indywidualnych napisów, pozwala na stworzenie samochodu według własnego gustu i zachcianek.

Partner w biznesie

Zazwyczaj samochody, które firmy posiadają w swojej flocie, mają jedynie praktyczny charakter. Tymczasem mogą one służyć za doskonałą wizytówkę kreującą jej wizerunek. MINI wyróżnia się na tle innych pojazdów, nie tylko biznesowych, a jego kierowca robi dobre wrażenie na każdym potencjalnym kliencie

To właśnie dla biznesu skierowana jest oferta MINI dla Firm, która dzięki atrakcyjnemu finansowaniu comfort lease pomoże w utrzymaniu młodego i dynamicznego wizerunku. Przy opłacie wstępnej 10% wartości pojazdu i 36 miesięcznemu okresowi leasingowemu, nowe samochody w firmie są na wyciągnięcie ręki. Co ważne, wartość końcowa pojazdu jest gwarantowana, a oferta jest uzupełniona o pakiet BMW Service Inclusive na 5 lat lub 60 tys. km!

Rata miesięczna pojedynczego samochodu we flocie MINI za wersję Hatch Business Edition to jedynie 650 zł miesięcznie. W przeciwieństwie do konkurencji, gdzie atrakcyjne formy finansowania dostępne są przy zakupie przynajmniej pięciu lub dziesięciu pojazdów, oferta MINI dostępna jest już przy wyborze dwóch samochodów. Więcej szczegółów oraz oferty dla pozostałych wersji nadwozia – Clubman i Countryman – można uzyskać w salonach MINI Inchcape Polska w Warszawie, Wrocławiu oraz Poznaniu.

6 faktów o hybrydach PHEV
BMW - historia bawarskiego koncernu motoryzacyjnego
Hybrydy PHEV - To ma sens!
Samochód używany? Tylko w ofercie premium
Dynamiczna wymiana oleju ATF
Nowe limity emisji CO2 – czy wpłyną na wzrost cen samochodów?
×
Sprzedaj swój samochód.
Wyceń online