Menu

Proszę o kontakt
Dziękujemy!

Wiadomość została wysłana.
Nasz konultant skontaktuje sie z Tobą.

Data publikacji 12/2018

Sposób na wyrażenie siebie

W poindustrialnym świecie, skupionym wokół wielkich aglomeracji i kultury masowej, coraz częściej mamy potrzebę wyróżnienia się. Nic w tym dziwnego - w zrutynizowanej codzienności mamy tym większą ochotę na ujawnienie innym siebie. To jak się zachowujemy, co robimy w wolnej chwili i w końcu to czym się otaczamy jest pewnego rodzaju środkiem wyrazu nas samych.


Jednak komunikowanie siebie nie jest zadaniem prostym. W dobie globalizmu sprzedawane są te same ubrania, meble czy elektronika. Świat jest na wyciągnięcie dłoni, jednak czujemy, że nie jest to świat skrojony na naszą miarę.

Odpowiedzią wydaje się bespoke, czyli produkt zrealizowany na indywidualne zamówienie. Dobry krawiec poznając nas, jest w stanie uszyć garnitur który będzie naszą „drugą skórą”. I nie jest to wyrażanie nad wyrost, ponieważ ulubiona tkanina, spersonalizowane dodatki oraz dobrze dopasowany do naszej sylwetki krój, pozwala nam poczuć się w pełni sobą. Właśnie ta myśl przyświecała marce BMW, która postanowiła umożliwić swoim klientom dostosowanie ich ulubionego modelu do własnych preferencji.

BMW Individual – czyli autorski program BMW, dopasowujący samochód do oczekiwań klienta - jest od zawsze synonimem niezwykłej dbałości o detale i prawdziwej ekskluzywności. Oferuje wyposażenie, które wyróżnia się perfekcyjnym wykonaniem i poprzez swoją unikalność podkreśla charakter auta oraz jego właściciela. Kolekcja BMW Individual inspiruje szlachetnymi materiałami i fascynującymi kompozycjami kolorystycznymi, dając klientowi nieograniczone możliwości indywidualnej aranżacji auta.

Samochód na miarę


Jak zapewniają przedstawiciele BMW, każdy klient jest jedyny w swoim rodzaju. Posiada zestaw charakterystycznych cech, które tworzą jego wyjątkową osobowość. BMW Individual jest ekskluzywnym sposobem na wyrażenie tej wyjątkowości. Klienci mogą wybierać kolory, materiały i tworzywa z palety znacznie obfitszej niż standardowa, by nadać swojemu BMW osobisty styl.

Wszystko zaczęło się na początku lat 90. od stworzenia unikatowych samochodów dla Karla Lagerfelda, Jose Carrerasa i królewskich dworów całego świata, stało się już synonimem dla absolutnie wyjątkowej jakości, zdolności spełnienia najwyższych wymagań i dostosowania się do oczekiwań klienta.

BMW Individual jest podzielona na dwa rodzaje ofert: BMW Individual Collection i BMW Individual Manufaktur. BMW Individual Collection obejmuje elementy wyposażenia i wystroju doskonale dopasowane do różnych modeli BMW, w tym wyjątkowe kolory lakierów, najwyższej jakości tapicerki skórzane czy elementy wykończenia.

BMW Individual Manufaktur jest – jak twierdzi BMW - pewną ideą, która wyraża się całkowitym dostosowaniem się do wymagań klienta. Możliwość personalizacji jest dowolna, i w zasadzie nie zna ograniczeń, oczywiście, o ile nie koliduje on z wymogami bezpieczeństwa, charakterem marki BMW lub przepisami prawa.

6 faktów o hybrydach PHEV
BMW - historia bawarskiego koncernu motoryzacyjnego
Hybrydy PHEV - To ma sens!
Samochód używany? Tylko w ofercie premium
Dynamiczna wymiana oleju ATF
Nowe limity emisji CO2 – czy wpłyną na wzrost cen samochodów?
×
Sprzedaj swój samochód.
Wyceń online