Menu

Proszę o kontakt
Formularz kontaktowy
Proszę wybrać temat
Proszę wybrać lokalizację
Proszę podać imię
Proszę podać nazwisko
Proszę podać nr telefonu lub email
Proszę podać nr telefonu lub email

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w najkrótszym możliwym terminie.

* Pola oznaczone gwiazdką są obligatoryjne

Zaznacz zgody na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Inchcape Motor Polska Sp. z o.o.:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie przez Inchcape Motor Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („IMP”), pod adresem al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-424 Warszawa, przekazanych przeze mnie danych osobowych (np. danych kontaktowych oraz danych osobowych obejmujących np. datę urodzenia oraz rodzaj prawa jazdy, hobby oraz zainteresowania) na potrzeby obsługi klienta oraz na potrzeby przekazywania wybranych informacji o produktach oraz usługach Grupy BMW jak również w celu badania rynku. IMP może również przekazywać powyższe dane niektórym spółkom zależnym**, które mogą wykorzystywać moje dane oraz kontaktować się ze mną w celach wskazanych powyżej. Informacje o aktualizacji danych mogą być udostępniane wyżej wskazanym spółkom zależnym.​​​​​​​

Wyrażam zgodę na wykorzystanie danych osobowych w celu stworzenia indywidualnego profilu klienta przy zastosowaniu procedury statystycznej. Dzięki powyższemu profilowi będę otrzymywać komunikację marketingową o odpowiedniej treści np. spersonalizowane oferty od BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce oraz niektórych spółek zależnych* jak również niektórych partnerów handlowych oraz warsztatów (mojego preferowanego dealera, partnera, od którego dokonany został zakup samochodu bądź u którego przeprowadzone zostały wizyty serwisowe lub konsultacyjne bądź mojego regionalnego partnera). Wyrażam również zgodę na przekazanie profilu klienta przez BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce na rzecz niektórych spółek zależnych oraz moich partnerów handlowych i warsztatów w celach wskazanych powyżej, a wyżej wskazane spółki mogą się ze mną kontaktować i przedstawiać odpowiednie dla mnie treści. W stosownych przypadkach następujące dane przekazane przeze mnie lub wygenerowane na podstawie korzystania z produktów bądź usług BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, niektórych spółek zależnych oraz ich partnerów handlowych i warsztatów mogą być wykorzystywane na potrzeby rozwijania profilu: dane kontaktowe (np. imię i nazwisko, adres, adres e-mail); informacje uzupełniające/preferencje (np. preferowany dealer, hobby); dane identyfikacyjne (np. numer klienta, numer umowy); historia klienta (np. otrzymanie ofert, dane dotyczące zakupu pojazdu, informacje dotyczące dealera); dane dotyczące pojazdu (np. dane z aplikacji BMW Connected: przebieg, zasięg); dane z aplikacji / strony internetowej / mediów społecznościowych (np. dane dotyczące korzystania z kont internetowych myBMW lub myMINI). Pełny wykaz danych z powyższych kategorii dostępny jest online*.

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

W dowolnym czasie mogę wycofać złożone oświadczenia o wyrażeniu zgody ze skutkiem przyszłym. Po wycofaniu zgody mój profil klienta nie będzie podlegał przetwarzaniu, a komunikacja marketingowa nie będzie mi przekazywana. Za pośrednictwem poniżej wskazanych kanałów mogę również zażądać informacji o moich danych przechowywanych przez Inchcape Motor Polska Sp. z o.o. i/lub BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce jak również sprostowania, usunięcia lub zablokowania moich danych osobowych. Dalsze informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych oraz przysługujących mi praw znajdują są w polityce prywatności dostępnej poniżej.

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

Inchcape Motor Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („IMP”), pod adresem al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-424 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000215843, NIP: 5262782779, REGON: 015790996, tel. 660-780-470, adres e-mail zgody@bmw-imp.pl
W razie wyrażenia zgody na udostępnienie danych do BMW Vertriebs GmbH Sp. z o. o. Oddział w Polsce i przetwarzanie w celach marketingowych administratorem twoich danych będzie:
BMW Vertriebs GmbH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie („BMW Polska”) pod adresem ul. Wołoska 22A, 02-675 Warszawa zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000363068, NIP: 1070016886, REGON: 142552844, tel.885-269-269 (do -885), adres e-mail info.bmw.pl@bmw.com
Biuro Informacji Klienta BMW
Transcom WorldWide Poland sp. z.o.o.
Wyszyńskiego 1, 10-457, Olsztyn
tel.885-269-269(do -885), adres e-mail info.bmw.pl@bmw.com

Do czego będziemy używać Twoich danych osobowych?

Dane będziemy przetwarzać w celu realizacji umowy, a w razie wyrażenia zgody w celach marketingowych produktów i usług oferowanych przez IMP z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej, a jeżeli wyrazisz taką zgodę, także w celu marketingu podmiotów trzecich lub w ramach badań rynkowych (wyłącznie w zakresie na jaki się zgodzisz). Pamiętaj jednak, że możemy przetwarzać Twoje dane w celu prawnie uzasadnionego interesu IMP.

Jak cofnąć zgodę?

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym lub umownym oraz nie stanowi warunku zawarcia umowy. Można wyrazić zarówno wszystkie zgody lub niektóre z nich, jak i nie wyrazić żadnej. W każdej chwili możesz cofnąć każdą zgodę w związku z przetwarzaniem danych osobowych bez ponoszenia negatywnych konsekwencji. Wystarczy wysłać e-mail, zadzwonić lub przesłać wiadomość pocztą tradycyjną na wskazane powyżej dane kontaktowe. Wolę cofnięcia zgody można wyrazić w dowolny sposób, jedynym warunkiem jest, aby dotarła ona do naszej wiadomości. Cofnięcie zgody nie wpływa na legalność przetwarzania Twoich danych przed tym czynem, tzn. do momentu cofnięcia zgody przetwarzanie Twoich danych jest legalne.

Na jakiej podstawie będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe?

Podstawą przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes administratora, tj. np. marketing bezpośredni swoich produktów i usług. W innych celach podstawą przetwarzania będzie w szczególności zawarta umowa albo wyrażona przez Ciebie zgoda.

Czy możemy udostępnić Twoje dane?

Twoje dane możemy ujawnić odbiorcom, w postaci firm z nami współpracujących i wykonujących zadania na nasze zlecenie i naszą rzecz. W takim przypadku zawarta jest z tymi podmiotami umowa zapewniająca bezpieczeństwo Twoich danych. Z uwagi na to, iż podmioty te często się zmieniają, nie jesteśmy w stanie przedstawić ich kompletnej listy, jeśli chcesz wiedzieć z kim współpracujemy aktualnie, zawsze można o to zapytać.

Co możesz zrobić z przekazanymi nam danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych, a także przenieść je do innego administratora danych.

Do kiedy będziemy przechowywać Twoje dane?

Dane przetwarzane na podstawie zgody będziemy przetwarzać do czasu wycofania przez Ciebie zgody. Jeżeli dane będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego celu administratora (tj. marketing własnych produktów lub usług ) to jedynie do czasu wniesienia sprzeciwu.

Gdzie możesz skierować skargę na przetwarzanie danych?

Obecnie takie skargi kierować można do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Chcielibyśmy jednak zaznaczyć, że wkrótce właściwym organem nadzorczym w tej kwestii może być Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Czego nie będziemy robić z Twoimi danymi?

Twoje dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu (np. profilowaniu), które wywołuje wobec Ciebie skutki prawne lub w podobny sposób istotnie na Ciebie wpływa, niemniej jednak korzystamy z plików cookies oraz innych systemów rejestrujących ruch na naszych stronach internetowych.

Dziękujemy!

Wiadomość została wysłana.
Nasz konultant skontaktuje sie z Tobą.

Data publikacji 05/2019

Detailing, czyli jak odświeżyć wygląd Twojego BMW?

Wiosna już w pełni - pogoda się stabilizuje, a temperatury rosną. To okres w którym możemy, a nawet powinniśmy, zadbać o wygląd naszego samochodu, jednocześnie zabezpieczając go przed działaniem promieni słonecznych, soków z drzew czy odpryskami na lakierze. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji na letnią regenerację i metamorfozę naszego BMW.

Przed rozpoczęciem prac nad odświeżeniem wyglądu samochodu i przygotowaniem go do sezonu letniego, powinniśmy zapewnić perfekcyjne warunki przede wszystkim sobie, czyli kierowcy. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliśmy, warto sprawdzić stan techniczny samochodu po zimie. Z pomocą przyjdzie nam serwis Inchcape, który profesjonalnie zajmie się naszym pojazdem.

Przy okazji warto poprosić o sprawdzenie stanu naszej klimatyzacji. Może należy wymienić filtr powietrza? W przypadku BMW polecany jest Fine Dust Filter, który zatrzymuje bakterie i alergeny oraz oczyszcza powietrze wewnątrz auta, co jest niezwykle istotne dla zdrowia dzieci oraz osób zmagających się z alergią. To rozwiązanie szczególnie korzystne również w przypadku osób narażonych na smog (czyli w zasadzie większości populacji naszego kraju) - wydajność filtracji pyłków PM 10 dochodzi do 99,5% oraz PM 2,5 do 70%. Pamiętajmy, że dobry stan klimatyzacji – w szczególności w lecie – to nasze lepsze samopoczucie, a co za tym idzie, większe bezpieczeństwo na drodze!

Zabierzmy samochód do SPA w serwisie Inchcape

Działanie soli, która doskwierała naszemu autu podczas sezonu zimowego, wpływa niekorzystnie na stan lakieru oraz ogniska rdzy. Na wstępie należy zatem umyć całą karoserię (rekomendujemy również umycie podwozia i nadkoli) wysokiej jakości produktami, które zabezpieczą ją również przed sokami z drzew (szczególnie uciążliwymi wiosną i wczesnym latem), promieniami UV czy kwaśnymi deszczami.

Markowe kosmetyki samochodowe, takie jak GardX, dzięki zastosowaniu nanotechnologii doskonale ochronią cały nasz samochód. Za ich pomocą zabezpieczymy samochód powłoką ceramiczną, dzięki której pojazd zyska niesamowitą głębie koloru oraz połysk. Odróżnia się zdecydowanie na tle samochód niezabezpieczonych - uwydatnia fakturę oraz skład lakieru mieniąc się o wiele bardziej niż przed aplikacją.

Przy wyborze pełnego pakietu SPA ochronimy również szyby. Dzięki nałożonej na przednią szybę powłoce hydrofobowej, krople deszczu przyjmują postać spływających perełek, bezpośrednio przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa w trudnych warunkach.

Bardziej rozbudowanym wariantem, zapewniającym perfekcyjną ochronę lakieru np. przed zarysowaniami, jest uzupełnienie czyszczenia karoserii o pakiet folii ochronnych XPEL Ultimate Plus. Naklejone w najbardziej narażonych miejscach wraz z powłokami ochronnymi gwarantują oryginalność elementów oraz fabryczną powłokę lakierniczą bez odprysków. Ich montaż to oczywiście zadanie dla specjalistów z serwisu Inchcape BMW oraz MINI, którzy dokonają tego z najwyższą dbałością o precyzję i detale.

Twoje BMW codziennie nowe dzięki foliom ochronnym

Twoje BMW codziennie nowe dzięki foliom ochronnym

Jednak z samochodem podobnie jak z człowiekiem – liczy się przede wszystkim wnętrze. Dzięki „kuracji SPA” GardX Stain Guard rozlane na fotele lub deskę rozdzielczą płyny przenikają bezpośrednio przez splot, nie powodując plam, albo przyjmują postać perełek, które można usunąć przy użyciu czystej szmatki. Opcję tę docenią w szczególności rodzice młodszych dzieci. ?

A może całkowita metamorfoza samochodu?

Poza foliami przezroczystymi zabezpieczającymi lakier przed odpryskami, można rozważyć nałożenie folii zmieniających kolor samochodu. Taka metamorfoza odświeży pojazd, nadając mu nowy wygląd, a dzięki indywidualnym projektom stylistycznym jesteśmy w stanie stworzyć unikalny i charakterny styl, w pełni wyrażający Twoją osobę.

Chcesz poczuć odrobinę anonimowości, a jednocześnie wyróżnić się z tłumu? Odpowiedzią może być przyciemnienie szyb. Nie tylko doda to Twojemu samochodowi drapieżnego pazura, ale również ułatwi utrzymanie temperatury wnętrza w słoneczne dni oraz uchroni je przed wyblaknięciem dzięki filtrom UV.

Aby uzyskać pełną metamorfozę zadbaj również detailing felg! To jeden z elementów, które najczęściej ulegają uszkodzeniom. Pakiet renowacji felg polega na chemicznym wytrawieniu felg aluminiowych ze starej powierzchni lakierniczej, uzupełnieniu ubytków i korekcie geometrii koła. Na koniec felgi malowane są na dowolny, wybrany przez Ciebie kolor. Srebrny? Może czarny połysk bądź modny grafit? Decyzja należy do Ciebie!

Jak widzimy, odpowiednie przygotowanie pojazdu do sezonu (czy to wiosenno-letniego, czy zimowego) wymaga sporo czasu i pracy. Na szczęście tego typu prace możemy w całości zlecić specjalistom. Całość potrwa nawet kilka dni, więc by zadbać o Twoją wygodę zaproponujemy Ci samochód zastępczy.

Czy twój samochód jest już przygotowany? Jeśli nie, wypełnij formularz i skontaktuj się ze specjalistami z serwisu Inchcape.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź koniecznie stronę Inchcape poświęconą detailingowi.

Samochód używany? Tylko w ofercie premium
Dynamiczna wymiana oleju ATF
Nowe limity emisji CO2 – czy wpłyną na wzrost cen samochodów?
BMW Motorrad G310R – przygodę czas zacząć!
BMW X7 - luksus w nowym wymiarze
Nowa seria 3, czyli 44 lata historii
×
Sprzedaj swój samochód.
Wyceń online