Menu

Proszę o kontakt
Formularz kontaktowy
Proszę wybrać temat
Proszę wybrać lokalizację
Proszę podać imię
Proszę podać nazwisko
Proszę podać nr telefonu lub email
Proszę podać nr telefonu lub email

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w najkrótszym możliwym terminie.

* Pola oznaczone gwiazdką są obligatoryjne

Zaznacz zgody na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Inchcape Motor Polska Sp. z o.o.:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie przez Inchcape Motor Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („IMP”), pod adresem al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-424 Warszawa, przekazanych przeze mnie danych osobowych (np. danych kontaktowych oraz danych osobowych obejmujących np. datę urodzenia oraz rodzaj prawa jazdy, hobby oraz zainteresowania) na potrzeby obsługi klienta oraz na potrzeby przekazywania wybranych informacji o produktach oraz usługach Grupy BMW jak również w celu badania rynku. IMP może również przekazywać powyższe dane niektórym spółkom zależnym**, które mogą wykorzystywać moje dane oraz kontaktować się ze mną w celach wskazanych powyżej. Informacje o aktualizacji danych mogą być udostępniane wyżej wskazanym spółkom zależnym.​​​​​​​

Wyrażam zgodę na wykorzystanie danych osobowych w celu stworzenia indywidualnego profilu klienta przy zastosowaniu procedury statystycznej. Dzięki powyższemu profilowi będę otrzymywać komunikację marketingową o odpowiedniej treści np. spersonalizowane oferty od BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce oraz niektórych spółek zależnych* jak również niektórych partnerów handlowych oraz warsztatów (mojego preferowanego dealera, partnera, od którego dokonany został zakup samochodu bądź u którego przeprowadzone zostały wizyty serwisowe lub konsultacyjne bądź mojego regionalnego partnera). Wyrażam również zgodę na przekazanie profilu klienta przez BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce na rzecz niektórych spółek zależnych oraz moich partnerów handlowych i warsztatów w celach wskazanych powyżej, a wyżej wskazane spółki mogą się ze mną kontaktować i przedstawiać odpowiednie dla mnie treści. W stosownych przypadkach następujące dane przekazane przeze mnie lub wygenerowane na podstawie korzystania z produktów bądź usług BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, niektórych spółek zależnych oraz ich partnerów handlowych i warsztatów mogą być wykorzystywane na potrzeby rozwijania profilu: dane kontaktowe (np. imię i nazwisko, adres, adres e-mail); informacje uzupełniające/preferencje (np. preferowany dealer, hobby); dane identyfikacyjne (np. numer klienta, numer umowy); historia klienta (np. otrzymanie ofert, dane dotyczące zakupu pojazdu, informacje dotyczące dealera); dane dotyczące pojazdu (np. dane z aplikacji BMW Connected: przebieg, zasięg); dane z aplikacji / strony internetowej / mediów społecznościowych (np. dane dotyczące korzystania z kont internetowych myBMW lub myMINI). Pełny wykaz danych z powyższych kategorii dostępny jest online*.

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

W dowolnym czasie mogę wycofać złożone oświadczenia o wyrażeniu zgody ze skutkiem przyszłym. Po wycofaniu zgody mój profil klienta nie będzie podlegał przetwarzaniu, a komunikacja marketingowa nie będzie mi przekazywana. Za pośrednictwem poniżej wskazanych kanałów mogę również zażądać informacji o moich danych przechowywanych przez Inchcape Motor Polska Sp. z o.o. i/lub BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce jak również sprostowania, usunięcia lub zablokowania moich danych osobowych. Dalsze informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych oraz przysługujących mi praw znajdują są w polityce prywatności dostępnej poniżej.

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

Inchcape Motor Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie („IMP”), pod adresem al. Prymasa Tysiąclecia 64, 01-424 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000215843, NIP: 5262782779, REGON: 015790996, tel. 660-780-470, adres e-mail zgody@bmw-imp.pl
W razie wyrażenia zgody na udostępnienie danych do BMW Vertriebs GmbH Sp. z o. o. Oddział w Polsce i przetwarzanie w celach marketingowych administratorem twoich danych będzie:
BMW Vertriebs GmbH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie („BMW Polska”) pod adresem ul. Wołoska 22A, 02-675 Warszawa zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000363068, NIP: 1070016886, REGON: 142552844, tel.885-269-269 (do -885), adres e-mail info.bmw.pl@bmw.com
Biuro Informacji Klienta BMW
Transcom WorldWide Poland sp. z.o.o.
Wyszyńskiego 1, 10-457, Olsztyn
tel.885-269-269(do -885), adres e-mail info.bmw.pl@bmw.com

Do czego będziemy używać Twoich danych osobowych?

Dane będziemy przetwarzać w celu realizacji umowy, a w razie wyrażenia zgody w celach marketingowych produktów i usług oferowanych przez IMP z wykorzystaniem komunikacji elektronicznej oraz telefonicznej, a jeżeli wyrazisz taką zgodę, także w celu marketingu podmiotów trzecich lub w ramach badań rynkowych (wyłącznie w zakresie na jaki się zgodzisz). Pamiętaj jednak, że możemy przetwarzać Twoje dane w celu prawnie uzasadnionego interesu IMP.

Jak cofnąć zgodę?

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym lub umownym oraz nie stanowi warunku zawarcia umowy. Można wyrazić zarówno wszystkie zgody lub niektóre z nich, jak i nie wyrazić żadnej. W każdej chwili możesz cofnąć każdą zgodę w związku z przetwarzaniem danych osobowych bez ponoszenia negatywnych konsekwencji. Wystarczy wysłać e-mail, zadzwonić lub przesłać wiadomość pocztą tradycyjną na wskazane powyżej dane kontaktowe. Wolę cofnięcia zgody można wyrazić w dowolny sposób, jedynym warunkiem jest, aby dotarła ona do naszej wiadomości. Cofnięcie zgody nie wpływa na legalność przetwarzania Twoich danych przed tym czynem, tzn. do momentu cofnięcia zgody przetwarzanie Twoich danych jest legalne.

Na jakiej podstawie będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe?

Podstawą przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes administratora, tj. np. marketing bezpośredni swoich produktów i usług. W innych celach podstawą przetwarzania będzie w szczególności zawarta umowa albo wyrażona przez Ciebie zgoda.

Czy możemy udostępnić Twoje dane?

Twoje dane możemy ujawnić odbiorcom, w postaci firm z nami współpracujących i wykonujących zadania na nasze zlecenie i naszą rzecz. W takim przypadku zawarta jest z tymi podmiotami umowa zapewniająca bezpieczeństwo Twoich danych. Z uwagi na to, iż podmioty te często się zmieniają, nie jesteśmy w stanie przedstawić ich kompletnej listy, jeśli chcesz wiedzieć z kim współpracujemy aktualnie, zawsze można o to zapytać.

Co możesz zrobić z przekazanymi nam danymi?

Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych, a także przenieść je do innego administratora danych.

Do kiedy będziemy przechowywać Twoje dane?

Dane przetwarzane na podstawie zgody będziemy przetwarzać do czasu wycofania przez Ciebie zgody. Jeżeli dane będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego celu administratora (tj. marketing własnych produktów lub usług ) to jedynie do czasu wniesienia sprzeciwu.

Gdzie możesz skierować skargę na przetwarzanie danych?

Obecnie takie skargi kierować można do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Chcielibyśmy jednak zaznaczyć, że wkrótce właściwym organem nadzorczym w tej kwestii może być Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Czego nie będziemy robić z Twoimi danymi?

Twoje dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu (np. profilowaniu), które wywołuje wobec Ciebie skutki prawne lub w podobny sposób istotnie na Ciebie wpływa, niemniej jednak korzystamy z plików cookies oraz innych systemów rejestrujących ruch na naszych stronach internetowych.

Dziękujemy!

Wiadomość została wysłana.
Nasz konultant skontaktuje sie z Tobą.

Data publikacji 05/2019

BMW X7 - luksus w nowym wymiarze

Długi na ponad 5 metrów, szeroki na 2 metry i wysoki na ponad 180 cm – to wymiary nowego BMW X7 (G07), potężnego SUV-a będącego zupełną nowością w ofercie BMW. Największy obecnie model zgrabnie połączył efektowną prezencję i komfort z wszechstronnością oraz rodzinną charakterystyką.

Nowy SUV BMW jest flagowym modelem „X”, czyli gamy samochodów z napędem na cztery koła, charakteryzujących się kompromisem między usportowionymi samochodami drogowymi a pojazdami doskonale radzącymi sobie w warunkach terenowych.

Historia modeli X sięga 1999 roku, kiedy to po blisko pięciu latach prac nastąpił debiut BMW X5 – pierwszego samochodu sportowo-użytkowego w historii BMW. Sukces nowego modelu przekonał inżynierów BMW co do słuszności obranego kierunku. W konsekwencji rok 2003 przyniósł premierę X3, będącego mniejszym bratem i pionierem nowej klasy pojazdów. Linia w kolejnych latach została uzupełniona o mocne i atletyczne X6, kompaktowe X1, młodzieżowe i zadziorne X2 oraz SUV-a coupe, klasy średniej czyli BMW X4.

Po dwudziestu latach od premiery pierwszej generacji X5, BMW postanowiło na nowo zdefiniować samochodowy luksus, uwzględniając przy tym bieżące oczekiwania klientów. Samochód miał być wszechstronny – z jednej strony rodzinny, z drugiej maksymalnie luksusowy, utrzymując przy tym sportowe zacięcie. Tak powstało X7.

BMW X7

Największy SUV, a w zasadzie - jak definiuje swoje pojazdy BMW - SAV (Sports Activity Vehicle) - zadebiutował na rynku w marcu 2019 roku. Jego produkcja (podobnie jak większości modeli X) odbywa się w amerykańskich zakładach BMW w Karolinie Południowej. Typowo amerykańskie są również wymiary samochodu. Ponad 515 cm długości to więcej niż mierzą jego najbliżsi konkurenci – Lexus LX, Mercedes GLS czy nawet Bentley Bentayga. Największy w swojej klasie rozstaw osi pozwolił na zmieszczenie trzech rzędów foteli, pozostawiając jednocześnie pasażerom sporą ilość miejsca na komfortową podróż na długich dystansach. Test na samochód rodzinny został zdany celująco!

Z zewnątrz samochód charakteryzuje się futurystycznym designem. Pomimo potężnych wymiarów X7 posiada doskonałe proporcje nadające całości elegancji. Front nowego BMW X7 dominują potężne „nerki” BMW, jakie kiedykolwiek występowały w modelach tej marki.

Imponujące rozmiary przekładają się bezpośrednio na wnętrze X7, które zapewnia nowe doświadczenie przestronności w segmencie luksusowym. Deska rozdzielcza jest przejrzysta i nowoczesna, a dzięki orientacji na kierowcę, każdy się w niej odnajdzie.

Nie sposób nie wspomnieć o jakości wykonania. Skórzana tapicerka foteli (niczym nie ustępujących tym z lotniczej biznes klasy) i obicie deski rozdzielczej, w połączeniu z drewnianymi elementami tworzą atmosferę wyjątkowego luksusu, a decydując się na opcję BMW Individual, możemy nadać wnętrzu osobistą nutę.

Przyjemność z jazdy i wsparcie kierowcy na najwyższym poziomie

X7 wyposażone jest w nowoczesne systemy jazdy półautonomicznej. Zaawansowane algorytmy przetwarzają obraz z kamer oraz czujników, oferując kierowcy wsparcie na drodze, odciążając go m.in. w monotonnych sytuacjach, takich jak korki czy powolny ruch drogowy.

Największy SUV BMW, wyposażony jest w standardzie w regulator prędkości z funkcją hamowania oraz ostrzegania przed kolizją. Samochód jest teraz w stanie rozpoznać również rowerzystów, a opcjonalny regulator prędkości z funkcją Stop & Go pozwala wyhamować samochód do zatrzymania i automatycznie (nawet po 30 sekundach!) ruszyć z miejsca, co bezpośrednio przełoży się na komfort podróżowania w korku.

Oczywiście samochód posiada również rozwiązania znane z innych modeli BMW, takie jak sterowanie głosowe czy sterowanie za pomocą gestów. W przyszłości klienci BMW będą mogli doposażać samochód w usługi cyfrowe w Sklepie ConnectedDrive i instalować je w samochodzie za pomocą zdalnej aktualizacji oprogramowania.

Najważniejsza jest przyjemność z jazdy

Sercem każdego samochodu jest jednak silnik. Obecnie X7 dostępny jest w trzech wariantach silnikowych: trzylitrowym xDrive40i o mocy 340KM; trzylitrowym, 265 konnym dieslu xDrive30d o spalaniu w cyklu mieszanym 6,5l - 6,8l (przy masie własnej przekraczającej 2,3t!) oraz 400 konny M50d, pozwalający na rozpędzenie „terenowej bestii” do setki w 5,4 sekundy! Za przeniesienie napędu w każdej wersji silnikowej odpowiada 8-stopniowa skrzynia Steptronic.

Napęd 4x4 to najnowsza generacja BMW xDrive gwarantująca dostosowany do potrzeb rozkład momentu obrotowego napędu pomiędzy przednie i tylne koła. W sytuacjach, które nie wymagają napędu na cztery koła, przekazuje go jedynie na tylne koła, co skutkuje większą wydajnością i charakterystyką jazdy bliższą limuzynom.

Wrażenie robi sprawność z jaką auto pokonuje szosy (również te bardziej kręte). Mimo rozmiarów i masy, X7 prowadzi się doskonale. Warto jednak przekonać się o tym na własnej skórze, umawiając się na jazdy testowe.

Samochód jest dostępny w salonach dilera BMW Inchape Poznań, Inchcape Wrocław oraz Inchcape Warszawa.

Samochód używany? Tylko w ofercie premium
Dynamiczna wymiana oleju ATF
Nowe limity emisji CO2 – czy wpłyną na wzrost cen samochodów?
BMW Motorrad G310R – przygodę czas zacząć!
Detailing, czyli jak odświeżyć wygląd Twojego BMW?
Nowa seria 3, czyli 44 lata historii
×
Sprzedaj swój samochód.
Wyceń online